“Jezioro”
Lake Voulismeni — recenzja

Lake Voulismeni
Nr 2 wśród 38 atrakcji (Agios Nikolaos)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jezioro w środku miasta, od morza oddziela je dosłownie kilka metrów. Urocze knajpy, port u podnóży hoteli na klifach tworzą to miejsce wyjątkowym.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
Dziękujemy, Marcin M
Filtrowanie

Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

Świetna sprawa małe jeziorko tuż przy morzu -rewelacja , warto obejść dookoła i odpocząć w którejś z licznych knajpek -polecam tą na samej górze.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, tomaszg153
Zrecenzowano 16 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kolejnym punktem który można zobaczyć przebywając na wschodniej Krecie jest to miasteczko , często nazywane Kreteńskim Saint Tropez , mające swój niewątpliwy urok.Samo jezioro nieco mnie zaskoczyło bo oglądając plan miasteczka spodziewałem się czegoś większego , za to malowniczość samego miejsca zrekompensowała wszystko.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, MiroslawK_13
Zrecenzowano 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jezioro Voulis ma swoj specyficzny klimat. Z gory mozna zrobic piekne zdjecia na jezioro i miasto agios nikolaos. Czesto nad jeziorem sa rozne wystepy. Mnostwo restauracji zarowno na gorze jak i na dole. Fajne romantyczne miejsce . Polecam szczegolnie na piekne widoki

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, mateuszk467
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 25 czerwca 2017

Jeziorko otoczone knajpkami. Najbardziej polecam Coctail Bar CHEZ GEORGES znajdujący się kilkaset metrów nad jeziorem. Widoki niepowtarzalne i niezapomniane

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2017
Dziękujemy, BedBreakfastFAMILY

Lake Voulismeni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Elounda, Lasithi Prefecture
Agios Nikolaos, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w Lake Voulismeni? Podziel się wrażeniami!