Zrecenzowano: 7 września 2018

Polecam wszystkim! Hotel jest cudowny, atmosfera wspaniała, pokoje czyste, klimatyzowane a jedzenie bajeczne. Obsługa wspaniała. Usytuowany w doskonałym miejscu w samym centrum. Plaża zaraz przy hotelu. Miasteczko przecudowne.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, czysto w pokoju, plaża zaledwie po drugiej stronie ulicy. Wyjeżdżaliśmy o godzinie 2 na lotnisko i dostaliśmy śniadanie na ostatniej kolacji. Jest tam szwedzki stół, jak widać na zdjęciu można sobie brać ogromne porcje
Bardzo gorąco polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Angelika J
Zrecenzowano: 16 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne miejsce, wspaniałe widoki, do kameralnej plaży 30 m. Apartamenty czyste i zadbane, pokoje klimatyzowane, obsługa wspaniała, przyjazna i miła, jedzenie pyszne, wszystkiego dużo i na czas. Jest po prostu perfekcyjnie, oj chyba Tu wrócimy. Całuski dla Sofii i reszty drużyny

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, piotrtara
Zrecenzowano: 15 lipca 2018

Byłam z mężem na wakacjach od 1-8.07.2018, pobyt uważam za bardzo udany.Dostaliśmy pokój na czwartym piętrze Dilakos - z jednym łóżkiem , które było łączone więc trochę się rozsuwało ale nie traktujemy tego jako duży minus. Fajny tarasik z widokiem, łazienka schludna. Bar i restauracja rewelacja - pyszne jedzenie i picie, duży wybór i troska personelu ( w szczególności Sofii :)), dbanie o każdego gościa jest widoczne w tym miejscu. Bardzo fajna Dyrektor obiektu, również pomocna i uprzejma. Z tego miejsca duży buziak dla Sofii i Aleksandry a dla reszty podziękowania. Polecam serdecznie.

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, danutakwasniewska
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy we dwoje na tej uroczej wyspie, NIESTETY tylko tydzień... Wspaniała obsługa traktująca gości jak swoją bliską rodzinę, pyszne jedzenie, a desery jeszcze pyszniejsze, czysto w hotelu jak i samym pokoju, codziennie wymieniana pościel i ręczniki. Pogoda oczywiście piękna, woda czysta i ciepła. To tylko niektóre z ogromnych plusow tego miejsca, więcej nie trzeba pisac, tu po prostu nalezy przyjechać i poczuc to na własnej skórze. Zdecydowanie to były nasze najlepsze wakacje i na pewno jeszcze tu wrocimy!

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Nomad728212