Agios Nikolaos

“Przepysznie w rodzinnej atmosferze”
To Pareaki — recenzja

To Pareaki
Nr 4 wśród 196 Restauracje (Agios Nikolaos)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 5 września 2019

Trafiliśmy do restauracji nie czytając żadnych opinii w internecie, a z polecenia przesympatycznego mieszkańca Agios Nicolaos. Spodobało nam się, że prowadzi ją wielopokoleniowa rodzina i to był dobry wybór. Pani "Momma" przyrządza najlepszą grillowaną rybkę i inne cymesy. Szczerze polecamy!

Dziękujemy, Dorota W

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja nieco oddalona od centrum przy nadmorskiej promenadzie. Pomimo późno lunchowej pory w restauracji było sporo gości. Zdecydowaliśmy się spróbować dań greckich - sałatki greckiej, moussaki i kleftiko. Wszystkie dania były bardzo smaczne i szybko podane. Nie było problemu z zamówieniem połowy porcji spaghetti dla dziecka. Danie poprawne. Wielkość porcji w sam raz. W menu poza potrawami greckimi także ryby, trzy rodzaje makaronów i szlagiery z kurczaka. Na deser w gratisie zostaliśmy poczęstowani małymi pączkami w syropie miodowym. Były przepyszne. Bardzo miła obsługa, szczególnie właściciel (tak nam się wydaje) i bardzo sprawna, czuliśmy się zaopiekowani ale w dyskretny sposób.
Z ciekawostek właściciel wyprosił z restauracji parę, gdyż Pani przyszła w górze od bikini bez bluzki. Takie zachowanie może się podobać lub nie ale zasadniczo nie jest to bar na plaży gdzie wolno praktycznie wszystko.
Polecamy!

Dziękujemy, Fiedorkiwpodrozy
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Specjalnie szukaliśmy tej tawerny skuszeni recenzjami i się nie zawiedliśmy
Kalmary i nie tylko pierwsza klasa
Serdecznie polecam
Knajpka z dusza,dobrym jedzeniem i pięknym widokiem
Jak tu jesteście koniecznie trzeba tu zjeść

Dziękujemy, Renata P
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam tą Tavernę ze względu na świetne jedzenie regionalne, ale przede wszystkim na doskonałą i przemiłą obsługę.
Goszcząc tam można się poczuć naprawdę wyjątkowo.
Smacznie i przyjemnie!

Dziękujemy, danibud92
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie i szybka obsługa, ale bez rewelacji. Jeśli macie po drodze, to się zatrzymajcie. Dobre kalmary i ślimaki, ale ośmiornica słaba.

Dziękujemy, Filipczuk

To Pareaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Agios Nikolaos, Lasithi Prefecture

Byłeś(-aś) w To Pareaki? Podziel się wrażeniami!