Anissaras
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Nie wiem skąd są tutaj takie pozytywne opinie, może ludzie nigdy nie widzieli prawwdziwego hotelu 5 gwiazdkowego...
Jeśli:
- są to twoje pierwsze wakacje all inc
- nie masz absolutnie żadnych wymagań co do jedzenia
- spędzasz czas tylko w hotelu
Jedź tam, będziesz zadowolony i nie czytaj dalej recenzji. W innym wypadku przeczytaj żebyś nie żałował jak my:
*** POKOJE
Pokój w domku na 1 piętrze strasznie śmierdział i było w nim tysięce mrówek oraz niedziałająca klimatyzacja. Po 2 dniach dyskusji udało się wymienić na inny gdzie wszystko było ok.
*** JEDZENIE
Jedzenie w głównej restauracji bardzo słabe, mały wybór i racjonowane przez obsługę. Prosisz o bekon i dostajesz 2 plasterki... prosisz o więcej i dostajesz kolejne 2. I tak codziennie. Wybór samego jedzenia bardzo mały, jako desery 2 góra 3 ciasta. Do obiadu i kolacji osbsługa podaje napoje co u nas kończyło się tym, że albo dostaliśmy je w zasadzie jak zjedliśmy albo w ogóle nie dotarły. Produktu bardzo słabej jakości (kebab wywoływał odruch wymiotny). Na plus jedynie restauracje tematyczne - tam jedzenie super i bez zarzutu.
Co do napoji i alkoholi to jakaś paraodia. W hotelu są 3 bary, a w nich:
* pool bar - tylko ouzo, brandy i hot dog
* cratoli pool bar - naleśniki oraz zwykłe napoje cola fonta itp
* bar w hotelu - dopiero tutaj można było dostać drinka, a więc z basenu trzeba było za każdym razem iść do hotelu aby dostać malutki plastykowy kubeczek z drinkiem
*** PLAŻA
Kamienista i pełna jeżowców. DOpiero ok 400 metrów dalej jest częściowo piaszczysta jednak dalej występują jeżowce
*** OTOCZENIE
W okolicy hotelu są dosłownie 3 sklepy i 4 malutkie tawerny i totalnie nic. NIe ma gdzie iść.. ludzie chodzą w kółko po ulicy, aby zabić czas.

Podsumowując... jeśli się wahasz... nie jedź tam. Ten hotel powinien mieć maksymalnie 3 gwiazdki.

Dziękujemy, Michal Z
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SeritaHotelManager, Διευθυντής, Serita Beach HotelOdpowiedź udzielona 1 września 2019

Dear Guest

Thank you for your feedback and that you have taken the time to describe your impressions.!
We apologize for not having met your expectations on your visit.!
Our team is extremely committed to delivering the best vacation experience for our guests.
We are sorry that we didn’t accomplish this for you.
We welcome your suggestions so that we can continue to offer a well-balanced value for money.

We hope to have the pleasure to welcome you again at the Serita Beach in the near future and have the chance to better serve you.!

Best Regards

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Hotel na pewno nie zasługuje na 5* - max jaki jestem wstanie dać to 3*.
Ci co pisali że jest super to chyba nie byli w lepszym miejscu choć za te same pieniądze.
Plusy:
- restauracja Włoska i Azjatycka - choć trzeba zapisywać sie z 2-3 dniowym wyprzedzeniem
Minusy:
- brak baru z alkoholami przy głownym basenie (przy mmniejszym basenie można wybrać tylko wino, piwo, brandy i napoje)
- kuchnia to jakaś masakra - napoje można brać tylko do śniadania (reszta podawana przez obsługę - czasem było tak, że kończyliśmy jeść a przychodzili pytać się czy chcemy pić), kawa też podawana przez obsługę, wybór dań bardzo mały (bekon gdziekolwiek byliśmy był do samoobsługi tutaj też podawane przez obsługę), brak kuchni tematycznej, na obiad gyros ktory był z samego prawie tłuszczu, brak fety (był biały ser - nazwę feta mozna uzywac tylko jesli jest to faktycznie feta bo jest nazwa zastrzezona),
- bardzo mały wybór przekąsek (hot dog i naleśniki).
- po lody (carte dor +) i napoje trzeba zawsze stać w kolejce gdyż podawane jest przez obsługę,
- atrakcje bardzo mało widoczne
- dolne pokoje z setkami chodzących po tobie, łózku mrówek (po 2 dniach dostaliśmy zmiane pokoju)
- plaża na pewno nie jest piaszczysta, wejście kamieniste a do tego brak informacji że są jeżowce
- leżaki zajmowane są o 6 rano. jak na taką ilość pokoi bardzo mało leżaków,
- baseny czyszczone są raz tygodniu - tak to leży pełno brudu na dnie
- plastikowe żyrandole... 5*...
- można wypić 30 drinków dziennie a i tak nic się nie poczuje.
- zdjęcia są nieaktualne - a proszę zauważyć że większość super opini była przed zmianą właściciela...
Ogolnie nie polecam. Byliśmy w wielu hotelach w podobnych cenach ale nigdy tak się nie zawiedliśmy jak tutaj.. Przemyślcie swój wybór bo szkoda pieniędzy...

Wskazówka dotycząca pokoi: w pokojach na dole jest pełno mrowek faraonek
Dziękujemy, AnnaZacz
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Spędziliśmy w tym hotelu 7 dni( sierpień 2019). Pięciu gwiazdek napewno bym nie dala,raczej miedzy 3-4*. Do pokoi zastrzeżeń nie mam oprócz tego, ze straszna wilgoć, no ale to zrozumiale), natomiast łazienki....no cóż, prysznice jak za PRL. Pokoje sprzątane każdego dnia. Obsługa świetna, podziwiam tych ludzi, od rana do nocy uśmiech na buzi, bardzo pomocni. W recepcji jeden pan mówiący po Polsku. Jedzenie średnie, pierwsze dwa trzy dni ok, ale potem juz nie ma w czym wybierać ponieważ codziennie to samo. I tu ratują 3 restauracje tematyczne, można odskoczyc. W restauracjach manu a'la carte. Desery za to pyszniutkie. Opaski all zostaja na rekach do wyjazdu. My wymeldowanie mielismy o 12.00 a autokar o polnocy, nie bylo problemu z prysznicem czy jedzeniem. Baseny bardzo fajne, czyste zadbane. Animatorzy fajni, Toto. Plaże beznadziejne, małe, kamieniste, nie dla dzieci a i dorosły bez butów sobie średnio radzi, można się zranić. Wejscie do moza bardzo kamieniste. Ogolnie miejsce spokojne, można odpoczac. Ocena ogólna 4 z malym -. Dobry kontakt z rezydentką TUi.

Dziękujemy, Anna P

Dear Guest,

Thank you for taking the time to post your comments about your stay at the Serita Beach.!
We are very pleased to read that your stay with us was a very pleasant experience and we look forward to welcoming you back again.

Sincerely

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Spędziłam 2 tygodnie w tym hotelu, 8 raz w Grecji. Najgorszy hotel w jakim byłam, nie zasługuje na 5 gwiazdek - co najwyżej 3+. Wszystkie pozytywne opinie wyglądają jakby były pisane przez hotel.
Leżaki i parasole zarezerwowane już chyba od 5 nad ranem. Kto lubi pospać bo to przecież urlop - nie ma szans. Plaża a w zasadzie to coś co nazywa się plażą, z budkami zamiast parasoli, brak możliwości wejścia do morza, kamienie - jeżeli ktoś jest z dzieckiem nie skorzysta - dorosły wejdzie na siłę...może...
Zdjęcia basenów sprawiają, że są one duże - tak na prawdę wszystko jest małe i ciasne. Przy brodziku dla dzieci brak leżaków, rodzice stoją wokół basenu.
Jedzenie - obiad i kolacja przez 2 tygodnie to samo. Kolejka po gyros lub mięso czy rybę z grilla za każdym razem trzeba czekać około 10 minut.
Pierwszy raz będąc na urlopie jadłam w restauracjach poza hotelem, i korzystałam z plaży również poza. Cena hotelu nie adekwatna do standardu.
PLUSY - pracownicy hotelu, zawsze pomocni, zawsze uśmiechnięci. Czysto. Podczas posiłków warzywa, owoce i desery cudowne.

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje z widokiem na morze
Dziękujemy, RDRA2019

Dear Guest

Thank you for taking the time to tell us about your stay at Serita beach.
I am sorry that your experience did not meet your expectations so please allow me to express my sincerest apologies.!

At Serita Beach we continuously strive to meet your needs and expectations, therefore your feedback is very important to us.!
Please rest assured that we are taking the appropriate measures to address the problems you mentioned above, the ones that are physically possible to improve, and prevent any future occurrences.
As far as the beach is concerned you have to understand that it is public and not owned by the hotel so we cannot do much as it is a product of nature.!

We appreciate the time you took to share your concerns, and it is our hope that you will give us the opportunity to better serve you in the future.!

Kind Regards

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Spędziliśmy tygodniowe wakacje z rodziną i znajomymi. Na początku małe problemy z pokojami ( nie były gotowe na czas przyjazdu) ale hotel dość szybko wydał nam pokoje o lepszym standardzie i zaproponował sejf bez dopłaty oraz przedłużenie doby hotelowej w dniu wylotu oraz zarezerwował nam miejsca w restauracjach a'la carte. Same pokoje ładne z widokiem na morze ( trzecie piętro).Jedzenie bardzo dobre choć mało zróżnicowane. Bar -wyśmienite drinki - szczególnie El paradiso przygotowywane przez barmankę Chrisi . W czasie naszego pobytu bardzo ciepło 32-34 stopni w dzień i 27 stopni w nocy. Większość czasu spędzalismy w basenie .Wieczorem piesze wycieczki po okolicy. Polecam wycieczkę kolejką( przystanek za hotelem) cena 12.90 za dorosłego i 7 euro dla dzieci. Plaża kamienista ale kilka minut w lewo od hotelu i można bezpiecznie pływać czy nurkować.

Wskazówka dotycząca pokoi: najlepsze pokoje w głównym budynku na 3 piętrze z widokiem na morze
Dziękujemy, Kamila W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SeritaHotelManager, Διευθυντής, Serita Beach HotelOdpowiedź udzielona 9 sierpnia 2019

Best regards