“Najlepsze suvlaki jakie jedliśmy ”
O Thanasis — recenzja

O Thanasis
Nr 268 wśród 3 160 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Obiad, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Monastiraki

Zdecydowanie polecam wizytę w terminie restauracji. Proste, pyszne jedzenie. Tutaj zjedliśmy najlepsze suvlaki w życiu! Soczyste w środku, chrupiace na zewnątrz i dobrze doprawione. Do tego klasyczne sałatka grecka i chrupiąca, podpiekana pita. Niebo w gębie! To wszystko z bardzo sprawna obsługą. Na posiłki nie trzeba długo czekać i jest bardzo tanio. Polecam też wino.

Dziękujemy, Artur P

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna knajpka z pysznym i niedrogim jedzeniem. Bylismy 4 dni w atenach z czego 3 obiady jedlismy wlasnie tam. Obsluga na najwyzszym poziomie przy wszystkich zajetych stolikach (na oko z 50 -60)czas oczekiwania jakies 10 min

Dziękujemy, S411TAagnieszkak
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sprawna obsługa, bardzo szybko przygotowane dania. Musaka bardzo poprawna, smaczne tzatziki. W środku przyjemnie zimno, na zewnątrz wentylatory z wodą. Dobre ceny. Polecam!

Dziękujemy, sopel1000
Zrecenzowano 25 czerwca 2019

Kuchnia typowo grecka, jedzenie dobre, sałatka do soulvaka już słabsza, wysuszona marchewka. Mięso ok, jak w Polsce do kebaba, tylko w innej formie. Ogólnie można dobrze tam zjeść, ale trzeba liczyć sie z tym, że chodzą tam "lokalsi", zwlaszcza jak widzieliśmy w niedzielę, palą paieros za apierosem, nie zważają, że dym leci ci w twarz jak właśnie jesz to danie. Grecy palą fajna za fajką. Obsługa miła, sprawna. Jedzenie ok. takie na 4, średnie, bez rewelacji.

Dziękujemy, monflorale
Zrecenzowano 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Typowa grecka tawerna, oferująca souvlaki, kebab itp. Jedzenie dobrej jakości. Bardzo dobrze zlokalizowana - blisko centrum Aten.
Dobre miejsce na lunch podczas zwiedzania

Dziękujemy, TadeuszPodrozuje

O Thanasis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w O Thanasis? Podziel się wrażeniami!