“Średnio”
O Thanasis — recenzja

O Thanasis
Nr 248 wśród 2 836 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Monastiraki
Zrecenzowano 28 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przechodziliśmy i przypadkiem trafiliśmy do O Thanasis. Kebab w picie średni. W Grecji jadłem lepsze. Ceny Ok. Największym minusem kelner z jasną karnacją i brodą. Mało sympatyczny. Olewczo podchodził do wszystkiego. Jak domówiłem posiłek to zrobił minę, że szkoda mówić!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, L P

Zrecenzowano 3 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy z polecenia koleżanki mieszkającej w Atenach. Wszystko pyszne. Jeżeli spróbować lokalnej kuchni, to koniecznie sałatka grecka, tzatzyki, kebab w picie i domowe wino. Miła obsługa, niedługi czas oczekiwania. Gorąco polecam !

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, krzysztofb668
Zrecenzowano 10 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Na 3 dni w Atenach 3 dni tutaj jadłam. Klimat jak na ogródku w domu czyli krzesełka i stoliczki takie od babci. Jedzenie pyszne a obsługa szybka. Do tego ceny normalne a nie jakieś podwyższona mimo że restauracja jest w centrum. Polecam sałatkę grecka! Najlepsza ever! Pita rzadzi! A sam chlebek do pity- można się nim zajadać!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Ladydjango
Zrecenzowano 10 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa grecka sałatka, pyszna i tania. Bardzo dobre kebaby i sprawnie działająca obsługa. Zdecydowanie polecam.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Bernadetta N
Zrecenzowano 19 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne restauracja przy ulicy. Próbowaliśmy zarówno dań obiadowych jak i śniadaniowych pit. Jedzenie smaczne, szybko podane, świeże. Miła obsluga. Bardzo dobry stosunek jakość - cena

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Przemysław R

O Thanasis — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w O Thanasis? Podziel się wrażeniami!