“Szczerze polecam.”

The Greco's Project
Zarezerwuj stolik
LUB
Zamów online
Nr 144 wśród 3 155 Restauracje (Ateny)
Okolica: Monastiraki
Okolica: Monastiraki
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość i ilość w odpowiedniej cenie. Sprawna obsługa, a na koniec miły dodatek w postaci ciasta i grappy.

Dziękujemy, jacekkY7940YD

Zrecenzowano 2 lipca 2019

Wspaniala restauracja - pyszne jedzenie i bardzo mila obsluga. Polecamy serdecznie :)
Dimos and Christos - thank you very much for your excellent service :)

1  Dziękujemy, Katarzyna D
Zrecenzowano 3 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna obsługa, ceny zaskakująco niskie biorąc pod uwagę wielkość, jakość jedzenia i lokalizację restauracji (w samym centrum). Najlepsze miejsce na jakie udało nam się trafić podczas całego wyjazdu, zdecydowanie tam wrócę!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 6677sabina
Zrecenzowano 11 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne, tradycyjne jedzenie. Zaskakujący kelner mówiący po polsku. Pork gyros z pyszna pita i niezwykłym sosem tzatziki. Musaka najlepsza jaka jadłyśmy podczas kilkudniowego pobytu w Atenach. Bardzo polecam!

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, agataostojewska
Zrecenzowano 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pierwsza klasa. Ostrzeżenie: nie jedzcie oczami, porcje są naprawdę spore i można przecenić swoje możliwości jak ja. Mika obsługa, nowoczesny i schludny lokal. Ceny umiarkowane, ale nie spodziewajcie się taniochy.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, kaveri79

The Greco's Project — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The Greco's Project? Podziel się wrażeniami!