“Koniecznie posmakować”

Ta Karamanlidika tou Fani
Nr 7 wśród 2 695 Restauracje (Ateny)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Omonia
Zrecenzowano 20 grudnia 2017

Jedno z miejsc w okolicy centralnego targu, które koniecznie trzeba odwiedzić, by zasmakować w oryginalnych produktach greckich. Nie nazwałbym tego miejsca restauracją, to raczej sklep delikatesowy z kilkoma stolikami. Można tu spróbować wielu przekąsek, kiełbas na zimno i na gorąco, suszonych mięs, serów, marynat i warzyw, win i nalewek - w swojskiej - nienapuszonej atmosferze. Czysto, smacznie, sympatycznie. Naprawdę czuje się tu prawdziwe znaczenie słowa gościnność - philoxenia.

Dziękujemy, Andrzej R
  • Więcej języków

Zrecenzowano 20 października 2017 z urządzeń przenośnych

Knajpka pośród może nieciekawej okolicy ale wyprawa w to miejsce jest warta wysiłku. Jedzenie jest przepyszne, obsługa potrafi doradzić i wyjaśnić co kryje się za pozycjami w krótkim menu. Potrawy trafiają na stół błyskawicznie i są świeże i przepyszne. Szczególnie urzekł nas deser którego sekret nawet można poznać, ale to tajemnica...
Szczególne pozdrowienia dla przeuroczej Marii

Special greetings for Maria. We spend great time in the restaurant and the food was delicious.

Dziękujemy, rymasz
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

Mega klimat i super jedzenie!
Przy okazji sklep z wędlinami i serami nigdy nie jadłem dotąd w takim miejscu. Cały czas tłok i lokalni Grecy. Polecam!!! Wszyscy byliśmy b zadowoleni.
From Poland with love!!!!

Dziękujemy, Przemek K
Zrecenzowano 7 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajka knajpka świetne jedzenie przemiła obsługa doradza swietnie potrafi opisać potrawy, dodatkowo super klimat, menu nie za długie dodatkowo w restauracji można kupić mięso na wynos które jadłeś, stanowczo polecam

Dziękujemy, Joanna J
Zrecenzowano 2 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja, z przemiłym właścicielem i obsługą. Zjedliśmy przepyszną kolację w samym porcie z pięknym widokiem na jachty w marina zea. Zamówiliśmy doradę z warzywami i krewetki królewskie! Oba dania były bardzo dobre! Krewetki wspaniale! Polecamy!

Dziękujemy, martuniaaa

Ta Karamanlidika tou Fani — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ta Karamanlidika tou Fani? Podziel się wrażeniami!