Ateny

“Grecja na talerzu”

Liondi Traditional Greek Restaurant
Zarezerwuj stolik
Nr 37 wśród 3 167 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Rezerwacje
Okolica: Thissio/Makriyanni
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimat restauracji jest świetny. Obsługa zabawna oraz bardzo przemiła. Jedzenia przepyszne; duże porcje i przyzwoite ceny. Koniecznie trzeba odwiedzić.

Dziękujemy, maciejwlazly

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite Greckie jedzenie przyjazna atmosfera POLECAM W 100% tradycyjna musaka i gemista rewelacja !!!

Dziękujemy, yvonne_wlazly
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja przy samym muzeum Akropolu- miejsce pękało w szwach co już wskazywało na to ,że dobrze trafiliśmy. Rozpływająca się w ustach jagnięcina! Wszystko pyszne polecam.

Dziękujemy, J5951DNnataliap
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Bardzo dobre jedzenie. Polecamy mix grecki dla dwojga, w którym znajduje się gryros, tzatziki, jagnięcina, musaka, zapiekane warzywa z nadzieniem z ryżu oraz salatka grecka. Koszt mixu 32€. Do tego na skończenie gospodarz ofiaruje kieliszek dobrego napoju;)
Polecamy!

Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Mówią po Polsku. Jedzenie bardzo dobre. Porcje ogromne. Zestaw Grecki dla czterech osób zamawiajcie tylko dla grupy 4 głodnych facetów bo nie zjecie wszystkiego. Miła atmosfera. Polecam

Dziękujemy, ZwiedzamEurope

Liondi Traditional Greek Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Liondi Traditional Greek Restaurant? Podziel się wrażeniami!