“Obiad”

Liondi Traditional Greek Restaurant
Zarezerwuj stolik
Nr 37 wśród 3 164 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Thissio/Makriyanni
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite Greckie jedzenie przyjazna atmosfera POLECAM W 100% tradycyjna musaka i gemista rewelacja !!!

Dziękujemy, yvonne_wlazly

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokalizacja przy samym muzeum Akropolu- miejsce pękało w szwach co już wskazywało na to ,że dobrze trafiliśmy. Rozpływająca się w ustach jagnięcina! Wszystko pyszne polecam.

Dziękujemy, J5951DNnataliap
Zrecenzowano 14 czerwca 2019

Bardzo dobre jedzenie. Polecamy mix grecki dla dwojga, w którym znajduje się gryros, tzatziki, jagnięcina, musaka, zapiekane warzywa z nadzieniem z ryżu oraz salatka grecka. Koszt mixu 32€. Do tego na skończenie gospodarz ofiaruje kieliszek dobrego napoju;)
Polecamy!

Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano 7 czerwca 2019

Mówią po Polsku. Jedzenie bardzo dobre. Porcje ogromne. Zestaw Grecki dla czterech osób zamawiajcie tylko dla grupy 4 głodnych facetów bo nie zjecie wszystkiego. Miła atmosfera. Polecam

Dziękujemy, ZwiedzamEurope
Zrecenzowano 19 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, genialna obsługa, czysto , schludnie. Warte swojej ceny. Musicie tutaj przyjść zaraz po Akropolu!
Tutaj poczujecie klimat Grecji.

Dziękujemy, tomaszn758

Liondi Traditional Greek Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Liondi Traditional Greek Restaurant? Podziel się wrażeniami!