“Doskonała kuchnia grecka”

Liondi Traditional Greek Restaurant
Nr 19 wśród 2 695 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Thissio/Makriyanni
Zrecenzowano 12 stycznia 2018

Bardzo miła obsługa. Trafiliśmy na przemiłą kelnerkę z Polski. Jedzenie doskonałe i w bardzo dużych ilościach. Obsługa nie próbuje naciągać na więcej posiłków, doradzili nam żeby nie brać więcej dań niż będziemy w stanie zjeść.

Dziękujemy, agryko

Zrecenzowano 8 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym miejscu dwa wieczory . Fantastyczne jedzenie , kapitalna obsługa ( ukłony dla Anastazji ) , niesamowity kucharz który chętnie wychodzi do gości . Spróbowaliśmy praktycznie wszystkich tradycyjnych greckich potraw , a to dzięki obsłudze która tak nam doradziła żeby niczego nie ominąć ! A do tego cudowna atmosfera . Zdecydowanie jest to miejsce do którego chętnie kiedyś wrócimy :)

Dziękujemy, Vesper73
Zrecenzowano 29 listopada 2017

Najlepsze jadło w Atenach. Byłam w paru knajpach i przyznam, że obsługa, w tym polska przemiła kelnerka, jak również greccy cudowni kelnerzy doradzą, poradzą i pogadają :) Kucharz pierwsza klasa, sam także dogląda gości. Jedzenie przepyszne i różnorodne, toteż każdy coś na pewno dla siebie znajdzie. Są też zestawy paru osobowe, ktorych nie sposob przejesc. Porcje zacne, wszystko swieze, cieple jak trzeba i ladnie podane. Wino oczywiscie domowej roboty mega dobre. Czlowiek wspomina takie miejsca mile ;)

Dziękujemy, Ewelina K
Zrecenzowano 28 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna uczta grecka! Przemiła obsługa :) spędziłyśmy tam zdecydowanie bardzo miły wieczór. polecam!

Dziękujemy, Marta M
Zrecenzowano 20 listopada 2017

Miłe i przyjemne miejsce, ze wspaniałym jedzeniem w rozsądnej cenie, znakomita obsługa (dzięki, Konstancja!), polecam z całego serca!

Dziękujemy, Agnieszka0723

Liondi Traditional Greek Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Liondi Traditional Greek Restaurant? Podziel się wrażeniami!