“Pyszny falafel, nie tylko dla wegetarian”
Falafellas — recenzja

Falafellas
Nr 2 wśród 25 Szybkie posiłki (Ateny)
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Opcje wyżywienia: Śniadanie

W Falafellas jadłam falafele pierwszy raz w życiu i jestem zachwycona. Sam falafel miał rewelacyjną konsystencję, był chrupki z zewnątrz. Do tego spora porcja warzyw i smaczny sos. Porcje są duże, a ceny przystępne. Zdecydowanie polecam, nie tylko dla wegetarian.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, kwantikum

Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne falafelle, świeże dodatki. Dostępna wersja pikantna i łagodna. Przystępne ceny. Długa kolejka ale bardzo szybka obsługa. Naprawdę warto!!!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, marcinj670
Zrecenzowano 7 lutego 2019

Zjedliśmy zarówno meatballs jak i Falafela, ale to ten drugi zawrócił nam w głowie! Doskonale przyprawiony, w dobrych proporcja i na dodatek bardzo tani!
mały 2,8 euro duży bodajże 1 euro więcej.
Więc warto, a nigdy nie wrócicie już do naszych polskich kebabów!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Maciej B
Zrecenzowano 27 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry Falafel, wszystko zgodne z założeniami, pikantne odpowiednio. Wielkość dużego falafela spokojnie zaspokoi nawet mocny głód. Polecam 4,5

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, botakijuz
Zrecenzowano 19 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Skuszona dobrymi recenzjami postanowiłam przekonać się na własnym podniesieniu, czy falafelle są tam tak dobre. Miejsce jest położone trochę na odludziu, ale niech Was to nie zniechęci! Z pewnością jest to miejsce na gastronomicznej mapie Aten, które trzeba odwiedzić!
Dostępne sa dwie opcje tortilli, jedna z ciecierzycą, druga z mięsem. Ja wybrałam tą z ciecierzycą. Jest bardzo dobra, świeże warzywa, pyszny sos. Bardzo pożywne danie, przy czym lekkie dla żołądka. Bardzo przystępne ceny. Jedynym minusem jest brak miejsca w lokalu, gdzie można by było zjeść dania, to typowy lokal take away. Jednak przy jakości potraw w stosunku do ceny, nie jest to zbyt duży minus.
Przesympatyczna obsługa.
Koniecznie trzeba odwiedzić to miejsce!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Natalia F

Falafellas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ateny, Attyka

Byłeś(-aś) w Falafellas? Podziel się wrażeniami!