Ateny

“Kolacja na 5!”
Maiandros — recenzja

Maiandros
Nr 42 wśród 3 168 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Monastiraki

Przepiękne klimatyczne miejsce w jednej z wąskich uliczek. Warto tam zjeść!
Wszystko pyszne, ładnie i sprawnie podane, obsługa dba o gości, jest pomocna.
Polecam wszystkim głodnym - porcje ogromne!

Dziękujemy, mentapeprita

Widok ze zdjęcia mówi wszystko. Dzięki naganiaczowi "Jesteś Polak" spędziliśmy znakomity ostatni wieczór w Atenach. Obsługa, jedzenie, cena - wszystko na plus, polecam!

Dziękujemy, olfstry
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pierwsza klasa. Przy tak dużej ilości gości jaka się tam przewija, czekanie na posiłek ok. 5 minut robi wrażenie. Bardzo miła i sprawna obsługa. Lokal warty polecenia jeśli ktoś już zawitał do tej dzielnicy.

Dziękujemy, 626konradg
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

4-osobowa rodzina najadła się do syta i jeszcze te gratisy. Piwo lub cola dla każdego za darmo. Wiedzą jak przyciągnąć klientów. Nie tylko smacznym i niedrogim jedzeniem, ale i życzliwością i wygodnym lokalem. Po zejściu z Akropolu obiad u podnóża w strumieniu orzeźwiającego chłodnego powietrza.. po prostu polecam.

Dziękujemy, karnetorama
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

I jedzonko ( duże porcje ) i muzyka i obsługa, polecam szczerze. Dają fajny gratis w pstaci wina, czy tam co chcecie.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Expedition815389

Maiandros — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Maiandros? Podziel się wrażeniami!