“Kolacja”
Maiandros — recenzja

Maiandros
Zarezerwuj stolik
Nr 64 wśród 3 068 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Monastiraki
Zrecenzowano 24 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak poprosisz o darmowe wino, można liczyć że manager restauracji prosi o opinię. Ja się zgodziłem . Porcje na prawdę duże, muzyka na żywo, obsługa nie robi łaski że podejdzie. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 481pawe_m

Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam gorąco bardzo fajne miejsce, muzyka ma żywo, ceny przystępne, bardzo miła obsługa,jedna z najlepszych knajp w Atenach.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, piotrw55
Zrecenzowano 5 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam.Rybki świeżutkie i przepyszne. Wyjątkowo elegancka, wyrozumiała i sympatyczną obsługa. Duże porcję w dobrej cenie wraz z ekstra dodatkami bez ukrytych dopłat. Pozdrawiam :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Karol567
Zrecenzowano 23 stycznia 2019

Przepyszna muszka bardzo elegancką restauracja jeszcze lepsza obsługa serdecznie polecam spróbujcie przepysznego winka.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Anika G
Zrecenzowano 30 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa, super świeże i pyszne jedzenie. Rodzinna atmosfera, super muzyka "na żywo". Polecam w 500%

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Szalowa24

Maiandros — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Maiandros? Podziel się wrażeniami!