Ateny

“Wszystko pięknie ładnie ale sprawdźcie czy macie resztę😁”
Fresko Yogurt Bar — recenzja

Fresko Yogurt Bar
Zamów online
Nr 5 wśród 229 Kawa i herbata (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach
Okolica: Makrygianni
Zrecenzowano 6 września 2019

Jogurt bardzo smaczny pod kątem smaku i odpowiedniej ceny polecam ale jest pewne ale Pani ekspedientka lubi sobie zapominać wydać resztę i dzięki naszej czujności jesteśmy z 30 euro do przodu

Dziękujemy, Koczica

Zrecenzowano 25 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam przypadkowo . Mielismy zjeść lody ale obsługa zachęciła nas degustacja jogurtu . Skutecznie
Do wyboru różne kompozycje greckiego jogurtu z owocami , miodem, orzechami , etc. Cena do przyjęcia

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, grzegorzm698
Zrecenzowano 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Jogurty godne polecenia. Obsługa bardzo miła, jak nie byłam pewna czy chcę jogurt z mleka owczego to dali spróbować, żebym się przekonała czy mi odpowiada. Bardzo duży wybór dżemów i dodatków. Mały jogurt w granicach od 2 do 3 euro, w zależności od dodatków. Polecam!

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, agulec121
Zrecenzowano 30 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam z całego serca . Jogurt grecki jest jak śmietanka a do tego można wybierać w dodatkach ( owoce,orzeszki , miody , dżemy i wiele wiele innych przepysznych dodatków ) jest również pyszna kawa. Obsługa miła i pomocna .

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Meg19771
Zrecenzowano 27 grudnia 2018

Jedzenie mega-wyśmienite. Jogurt z orzechami i miodem oraz jogurt z owocami i miodem są niesamowite. Personel trochę już zmęczony był ale też fakt że byliśmy pięć minut przed zamknięciem i już trochę mieli dość.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, andrzejj14

Fresko Yogurt Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Fresko Yogurt Bar? Podziel się wrażeniami!