“Obiadowa porażka”
Smile Cafe Restaurant — recenzja

Smile Cafe Restaurant
Zarezerwuj stolik
Nr 234 wśród 3 164 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Obiad, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Thissio/Makriyanni

Rozpocznę od plusów - razem z koleżankami, kierując się tutejszymi opiniami, wybrałyśmy się na sobotni obiad. W wejściu zostałyśmy miło przywitanie, usadzone. Tyle było plusów.. A. Jeszcze piwo! Piwo było ok.
Niestety lista minusów jest długa - głodne czekałyśmy na swoje dania pełne nadziei na pyszną mussakę i makaron z owocami morza w zestawie z mini sałatą grecką (z czego, jak się później okazało - tylko ona była zjadliwa). Na początek otrzymałyśmy - sałaty i pieczywo, niestety czerstwe. Nawet oliwa nie ratuje sucharów. Sałata, jak już wspomniałam, dobra. I wreszcie przyszły główne dania - 3x bulgoczące miski mussak i makaron z owocami morza. Mussaka bardziej przypominała zupę śmietanowo-ziemniaczaną niż zapiekane danie. Makaron nie był nawet al dente, był po prostu niedogotowany. Zwróciłyśmy uwagę kelnerce, która w odpowiedzi odpowiedziała, że oni słyną z pysznej kuchni i nie wie o co nam chodzi. Bardziej niż naszą opinią o niezjadliwych daniach, przejęła się kwestią zapłaty. Niestety wyszłyśmy głodne, zniesmaczone postawą obsługi i szczerze niezadowolona. Nie polecam!

Dziękujemy, mentapeprita

Zrecenzowano 24 czerwca 2019

W restauracji "Smile" zostalismy milo powitani przez obśługę, pena kultura. W trakcie kilkudniowego pobytu w Atenach byliśmy w tej samej restauracji 3 razy - dwa razy była to pyszna musaka, a raz bakłażany. Bakłażany akurat danie bardzo skromne, polecaja głownie dla wegetarian, mała porcja, skromne, jest to upieczony bakłażan (na pół), w srodku smażona cebula w sosie pomidorowym, całośc posypana serem feta, oliwa. Smak bardzo dobry, ale danie nie warte swojej ceny. Jeśli chodzi natomiast o musakę to wyśmienita, jeśli ktos chce sprobowac w Atenach dobrej musaki to polecam zjeść ją w tej restauracji. Obsługa bardzo miła. Ogólnie polecam to miejsce

Dziękujemy, monflorale
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Mówiąc szczerze już sam szyld nie zachęcał do wejścia, ale grupa z którą byłem wybrała tą restauracje, więc zaryzykowaliśmy. Nie świadczyło też dobrze o niej to, że szczycili się certyfikatem tripadvisora z przed 5 lat...
Sama restauracja wyglądała przyjemnie, sporo było w niej ludzi, a kelnerka imponowała nam przywitaniem po polsku. Niestety tu kończyły się pozytywy.
Zamówiliśmy pizzę, która okazała się niedopieczona. Obsługa wymieniła nam produkt, niestety druga pizza również była niedopieczona. Odgrzewaną pizzę mogę kupić w markecie.
Drugim posiłkiem był kebab w tortilli (lub bułce, nie pamiętam), gdzie zamiast mięsa, kolega wyciągał kawałki tłuszczu, określając, że posiłek ten jest niezjadliwy.
Lamb Kleftiko, który zamówiłem był najlepszym posiłkiem, co nie znaczy, że dobrym. Jagnięcina ma swój specyficzny zapach i biorąc ten posiłek wiedziałem czego się spodziewać, aczkolwiek to mięso śmierdziało i zostało raczej polane kwaskiem cytrynowym, niż przygotowane w tradycyjny grecki sposób. Z pewnością nie był pieczony długo w piekarniku. Byłem jednak jedyną osobą w grupie która traktowała swój posiłek jako "zjadliwy".
Mousaka i kulki mięsne też były okropne. Ta restauracja była najgorszą rzeczą jaka spotkała nas w Grecji. Gdybym mógł poprosiłbym tripadvisora o wizytę kontrolną tam, gdyż psują dobre imię tej społeczności.

Poza wstępnym miłym wrażeniem z obsługi, później zachowywała się ona nieporadnie i kazała na siebie długo czekać. Pani która nas obsługiwała początkowo mimo wszystko na plus.

Dziękujemy, mattteuusz
Zrecenzowano 21 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa! Kelner zna polskie słowa! Pyszne śniadanie, bardzo dobra espresso i tradycyjna grecka! Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 293pawelz
Zrecenzowano 7 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Smaczne jedzenie w centrum Aten. Ceny niższe niż w okolicznych lokalach, lecz jakość i wielkość porcji doskonałe.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, ibisczczony

Smile Cafe Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Smile Cafe Restaurant? Podziel się wrażeniami!