“Bardzo średnio”

To Paradosiako (Evgenia)
Nr 221 wśród 3 068 Restauracje (Ateny)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch, Śniadanie, Po godzinach
Okolica: Sindagma
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W restauracji pojawiliśmy się z dziewczyną bazując na dobrych ocenach. Z zewnątrz wygląd niezbyt atrakcyjny, ale chcieliśmy spróbować dań. Te okazały się dość słabe w smaku - kalmary gumowe i gorzkawe, frytki miękkie i tłuste, smaczne zaś były grillowane sardynki. Brak wody do jedzenia, która jest standardem w wielu innych miejscach. Ceny dość dobre, chociaż na rachunku była kwota wyższa niż by wynikało z cen w menu. Drugi raz bym się tam nie wybrał. Są lepsze miejsca.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, adamwie2

Zrecenzowano 21 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Absolutnie nie przywiązujcie wagi do otoczenia knajpy. Jedzenie jest obłędne , świeże , a obsługa z poczuciem humoru !!! Typowa grecka kuchnia . Jadłyśmy tam : tzatziki, placki z cukinii, kalmary z grilla, musake , sałatkę grecką , krewetki w pomidorach z fetą oraz baklave - wszystko na najwyższym poziomie!!!! Doznania smakowe oszałamiające !!! Wino domu bardzo dobre!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, H6279HXannak
Zrecenzowano 7 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tutaj z polecenia przewodnika i nie pozalowalismy. Kelner bardzo miły, miejsce ciche i spokojne. Wielbiciele ostrych smaków koniecznie spróbujcie tzatziki!

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, wojciech_2018
Zrecenzowano 2 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Przyszliśmy z rodzina na szybki obiad. Tanio, bardzo smacznie, świeże owoce morza oraz bardzo zabawny kelner. Dobrze, że była klimatyzacja. Pozdrawiamy

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, klaudiakc
Zrecenzowano 12 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Restauracja na uboczu, trochę zaniedbana ale podają bardzo smaczne owoce morza. Obsługa super, ceny dość wysokie.

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, 459beatad

To Paradosiako (Evgenia) — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w To Paradosiako (Evgenia)? Podziel się wrażeniami!