“Bardzo smaczne ”
Smak. — recenzja

Smak.
Nr 15 wśród 3 071 Restauracje (Ateny)
Okolica: Sindagma
Okolica: Sindagma
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Smak! Przepyszne ciasto, ciekawe dodatki a do tego przemiła obsługa. Coś ekstra na mały głod.

1  Dziękujemy, 626agataj

Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

... ale aby się dobrze najeść polecam wziąć dwie sztuki. Wszystko jest pieczone na miejscu. Smak pepperoni moim zdaniem jest najlepszy. Inne również smaczne.
Trzeba pamiętać, że obowiązuje self service, także cierpliwości.
Pani z obsługi rozpoznała nas podczas drugiej wizyty tam. To było bardzo miłe.
Smacznie, tanio, sympatycznie!

Dziękujemy, hubciobraciszek
Zrecenzowano 21 lutego 2019

Doskonały street food, fantastyczne miejsce na odpoczynek w czasie zwiedzania Aten. Przemiła, uczynna obsługa :)

Dziękujemy, Leszek M
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na szybki i niedrogi posiłek w trakcie zwiedzania okolicznych zabytków. Peinirli smaczne, delikatne ciasto chrupiące z zewnątrz. Czas oczekiwania to kilka minut.

1  Dziękujemy, Artur G
Zrecenzowano 12 lutego 2019

Bardzo polecam to miejsce jako przystanek na szybką przekąskę. Pizza jest przepyszna, choć mogłaby być odrobinę większa. Jedna porcja zdecydowanie nie zapełniła mojego apetytu.

1  Dziękujemy, Gosiaxx1

Smak. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ateny, Attyka

Byłeś(-aś) w Smak.? Podziel się wrażeniami!