“Dobre miejsce na przerwę w zwiedzaniu”
Smak. — recenzja

Smak.
Nr 15 wśród 3 066 Restauracje (Ateny)
Okolica: Sindagma
Okolica: Sindagma
Zrecenzowano 21 lutego 2019

Doskonały street food, fantastyczne miejsce na odpoczynek w czasie zwiedzania Aten. Przemiła, uczynna obsługa :)

Dziękujemy, Leszek M

Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na szybki i niedrogi posiłek w trakcie zwiedzania okolicznych zabytków. Peinirli smaczne, delikatne ciasto chrupiące z zewnątrz. Czas oczekiwania to kilka minut.

1  Dziękujemy, Artur G
Zrecenzowano 12 lutego 2019

Bardzo polecam to miejsce jako przystanek na szybką przekąskę. Pizza jest przepyszna, choć mogłaby być odrobinę większa. Jedna porcja zdecydowanie nie zapełniła mojego apetytu.

1  Dziękujemy, Gosiaxx1
Zrecenzowano 29 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, by wpaść w ciągu dnia po smaczną przekąskę za kwotę 3-4 euro. Dania serwowane są szybko, miejsce niewielkie, ale sympatyczne.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, MagdaG03
Zrecenzowano 4 kwietnia 2018

Jeżeli zwiedzacie Ateny to po prostu musicie zajśc do tego miejsca! Niepozorne! a w pamięci i sercu zostaje na długo! Przyznam, że nie spodziewałam się zajadać pizzą i to grecką w sercu Aten! Przemili właściciele wkładają w to danie całe serce i pasję! I to może jeden ze składników, który sprawia, że danie jest tak wyjątkowe! Naprawdę polecam!!

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, nanatkananatka

Smak. — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ateny, Attyka

Byłeś(-aś) w Smak.? Podziel się wrażeniami!