“Najlepszy bar w mieście ”
Victory Cafe — recenzja

Victory Cafe
Nr 11 wśród 3 155 Restauracje (Ateny)
Okolica: Plaka
Okolica: Plaka

Przemiła obsługa, dania pyszne, Musaka najlepsza jaka jedliśmy w Grecji, pita gyros znakomita. Miejsce niepozorne, przyjście tu okazało się strzałem w dziesiątkę! Polecamy każdemu kto wybiera się do Aten, choćby nawet na lunch. Przyjazna atmosfera, właściciel doglądał co chwila czy nic nam nie brakuje, a dzień później przywitał nas z uśmiechem.

1  Dziękujemy, tomekn972

Bardzo dobre i świerze jedzenie. W karcie typowe greckie potrawy i przekąski w rozsądnych cenach. Obsługa jest niesamowicie przyjazna - kelnerka, która nas obsługiwała żegnała każdego z klientów w jego język, mały ale bardzo sympatyczny gest. Kawiarnia/ restauracja jest w pobliżu National Garden - warto zająć po wizycie ;)

1  Dziękujemy, 645elat

Kierując się super opiniami razem z koleżankami podczas pobytu w Atenach odwiedziłyśmy Victory Cafe dwukrotnie. Od wejścia witała nas uśmiechnięta Gospodyni - kobieta złoto, zajmując się nami, przygotowaniem posiłków, kawy, a nawet ogarnianiem stolików. Dawno nie widziałyśmy tyle energii w tak drobnej istocie. Jedzenie pyszne, ogromne porcje i masa dodatków. Jadłyśmy zarówno naleśniki, omlety, tosty, gofry - wszystko obłędnie dobre i przygotowane na świeżo, co potwierdzam naocznie. Jeśli szukacie fajnej restauracji na poźne śniadanie, chodźcie do Victory Cafe i wspaniałej Ogarniaczki, nie pożałujecie!

1  Dziękujemy, mentapeprita

Znajomi polecali tak bardzo, że aż nie wierzyłem że może być tam tak super. Siedzę właśnie i kończę obiad, z gospodynią znam się jak od lat, zostałem ugoszczony jak w najbardziej wykwintnej restauracji a to wszystko w niczym nie wyróżniającym się barze. Rewelacja! Kto kiedykolwiek był, doskonale wie o czym mówię.

2  Dziękujemy, adampC7082QO

Najlepsze miejsce w Atenach do zjedzenia posiłku! Bardzo dobre, znakomita atmosfera polecam każdemu.

1  Dziękujemy, pzmacz

Victory Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Victory Cafe? Podziel się wrażeniami!