“Śniadaniowa fiesta”
Victory Cafe — recenzja

Victory Cafe
Nr 11 wśród 3 160 Restauracje (Ateny)
Okolica: Plaka
Okolica: Plaka

Kierując się super opiniami razem z koleżankami podczas pobytu w Atenach odwiedziłyśmy Victory Cafe dwukrotnie. Od wejścia witała nas uśmiechnięta Gospodyni - kobieta złoto, zajmując się nami, przygotowaniem posiłków, kawy, a nawet ogarnianiem stolików. Dawno nie widziałyśmy tyle energii w tak drobnej istocie. Jedzenie pyszne, ogromne porcje i masa dodatków. Jadłyśmy zarówno naleśniki, omlety, tosty, gofry - wszystko obłędnie dobre i przygotowane na świeżo, co potwierdzam naocznie. Jeśli szukacie fajnej restauracji na poźne śniadanie, chodźcie do Victory Cafe i wspaniałej Ogarniaczki, nie pożałujecie!

1  Dziękujemy, mentapeprita

Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Znajomi polecali tak bardzo, że aż nie wierzyłem że może być tam tak super. Siedzę właśnie i kończę obiad, z gospodynią znam się jak od lat, zostałem ugoszczony jak w najbardziej wykwintnej restauracji a to wszystko w niczym nie wyróżniającym się barze. Rewelacja! Kto kiedykolwiek był, doskonale wie o czym mówię.

2  Dziękujemy, adampC7082QO
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce w Atenach do zjedzenia posiłku! Bardzo dobre, znakomita atmosfera polecam każdemu.

1  Dziękujemy, pzmacz
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, świeże jedzenie. I przemiła Pani gospodyni. Zabiegana, ale zawsze z uśmiechen. Polecam!

2  Dziękujemy, Radek M
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niepozorne ale obsługa i jakość dań do polecenia. Rewelacyjnie gościnna Pani, która robi wrażenie właścicielki która dba o przybywających gości.

2  Dziękujemy, 651grzegorzk

Victory Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Victory Cafe? Podziel się wrażeniami!