“Super!”
Victory Cafe — recenzja

Victory Cafe
Nr 8 wśród 3 158 Restauracje (Ateny)
Okolica: Plaka
Okolica: Plaka
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce w Atenach do zjedzenia posiłku! Bardzo dobre, znakomita atmosfera polecam każdemu.

1  Dziękujemy, pzmacz

Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne, świeże jedzenie. I przemiła Pani gospodyni. Zabiegana, ale zawsze z uśmiechen. Polecam!

2  Dziękujemy, Radek M
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce niepozorne ale obsługa i jakość dań do polecenia. Rewelacyjnie gościnna Pani, która robi wrażenie właścicielki która dba o przybywających gości.

2  Dziękujemy, 651grzegorzk
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite miejsce, niepozornie wyglądające z fantastyczną i niepowtarzalną atmosferą, genialnym greckim jedzeniem i najlepszą obsługą jaką dotychczas mieliśmy okazję spotkać! Gigantyczne porcje, bardzo rozsądne ceny, właściciel częstuje lokalnymi trunkami - brak słów by opisać naszą jedzeniową przygodę! Wrócimy na pewno!!!

1  Dziękujemy, ja_minac2018
Zrecenzowano 31 maja 2019

Bardzo polecam odwiedzić to miejsce. Choć nie jest to stylowa knajpa, to jedzenie jest świetne, a ceny są rozsądne. O obsłudze można powiedzieć tylko tyle, że jest absolutnie na 5 gwiazdek.

1  Dziękujemy, Causidicus_Wa-wa

Victory Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Victory Cafe? Podziel się wrażeniami!