“lokalnie i miło”
Aspro Alogo — recenzja

Aspro Alogo
Nr 77 wśród 3 160 Restauracje (Ateny)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Na wynos
Okolica: Sindagma
Zrecenzowano 4 września 2019

Jedzenie było bardzo dobre, obsługa bardzo miła, a ceny jak na lokalizację bardzo niskie. Bardzo Polecam.

1  Dziękujemy, Daniel P

Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Niepozorna rodzinna restauracja. Jedzenie świeże, przygotowywane po złożeniu zamówienia. Muska, krewetki, 2xsuwlaki z kurczaka i napoje to wydatek 40€. Po kolacji gospodarz poczestował nas różnymi nalewkami własnej produkcji i chałwą. Bardzo miła atmosfera. Jeżeli odwiedzimy Ateny ponownie napewno tam wrócimy.

Dziękujemy, Sebastian G
Zrecenzowano 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

To jest coś innego nic drogie jedzenie z drogich restauracje, mechanicznie przygotowane i podane gościom przez niemego kelnera. Tutaj właściciel serwuje dania, tradycyjne i nowoczesne. Tutaj jedzenie jest z dusza. No i dało kilonka na odchodne. Maksimum :) Aha i jedna sprawa - nie trzeba się zastanawiać nad wyborem, właściciel przyjdzie i sam zaproponuje najlepsze co ma.

Dziękujemy, Michauu
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Może z zewnątrz nie prezentuje się najlepiej ale warto tam zajrzeć. Dawno nie zjadłem tak dobrze i w przystępnej cenie na wyjeździe. Przepyszne dania, mila obsługa, polecam w 100%.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, danielbru16
Zrecenzowano 4 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz z chłopakiem chodziliśmy tam codziennie. Wspaniały właściciel przy którym czuliśmy się jak w domu, przystępne ceny, a przede wszystkim pyszne jedzenie. Polecam z całego serca.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, renatasajdak

Aspro Alogo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Aspro Alogo? Podziel się wrażeniami!