“R.M.”

Alexander the Great Greek Restaurant
Nr 107 wśród 3 155 Restauracje (Ateny)
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy, Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Obiad, Lunch, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Omonia
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super place,food,price
Bardzo fajne miejsce,szybka obsługa,mega dobre i duże porcje,przyjazne jak na Ateny ceny
Polecam

Dziękujemy, raffe72

Zrecenzowano 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę polecam tą restauracje. Pan właściciel bardzo miły, zawsze daje jakiś starter lub deser na koszt firmy. Jedzenie bardzo smaczne :)

Dziękujemy, kamil1990pl
Zrecenzowano 28 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Typowe greckie jedzenie dobrej jakości. Wzięliśmy talerz dla dwojga i nie daliśmy rady tego przejeść. Wino stołowe, zarówno białe jak i czerwone. Dodatkowo na stół zaserwowano starter, za który trzeba potem zapłacić.
Był przyjazny gospodarz, śmieszek :) Ogólne wrażenie pozytywne.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Pambook
Zrecenzowano 6 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwsza nasza restauracja w Atenach i od razu strzał w dziesiątkę: tzatziki, sałatka grecka, muszka- pierwsza klasa. Polecam kazdemu

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, sebek_1989
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita restauracja. Zjadłem tu najlepszego tzatziki w życiu i jedną z najlepszych sałatek greckich. Na przystawkę była także Dolmades - gorąco polecam. Danie główne to Moussaka podana w glinianym naczyniu i wyśmienita jagnięcina. Porcje ogromne. Ceny przystępne. Gorąco polecam :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, marcinc926

Alexander the Great Greek Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Alexander the Great Greek Restaurant? Podziel się wrażeniami!