“Trafiliśmy przypadkiem i to był dobry przypadek”
All That Jatz — recenzja

All That Jatz
Nr 30 wśród 3 068 Restauracje (Ateny)
Okolica: Monastiraki
Okolica: Monastiraki
Zrecenzowano 15 kwietnia 2019

To był dopiero nasz drugi posiłek w Grecji (pierwsza "lokalna" restauracja okazała się straszliwym niewypałem, brr), więc nie wiem, czy jedzenie było tak dobre w tym miejscu czy po prostu grecka kuchnia jest udana sama w sobie. Ceny były normalne, a jak na tamtą okolicę to wręcz niskie (ok. 8 eur za normalne danie), wystrój w porządku (designerski nie był, ale ot, zwykła knajpa do której przychodzisz jeść), toalety czyste i zachęcające (aczkolwiek na zlokalizowane na pięterku - nie wiem czy mieli coś na parterze dla osób z problemami ruchowymi), no i przede wszystkim bardzo miła obsługa. Panowie chętnie doradzili, pożartowali, dostaliśmy jeszcze gratis po solidnym kieliszku wina. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Joymonsters

Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, porcje wystarczające na tzw 'głoda' obsługa miła na koniec dostaliśmy grecki jogurt i ouzo

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, jacek196
Zrecenzowano 27 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Naprawdę pyszne jedzenie za małą cenę w tej okolicy!!! Polecam każdemu!
Obsługa jest przemiła. Co najważniejsze nie jest nachalna, ale jest bardzo pomocna! Tłumaczy wszystko, wyjaśnia, co najlepsze obsługa sprawia, że chce się tutaj wracać!
Możecie być pewni, że zawsze dostaniecie coś od obsługi. Ja dostałem 0,5l wina w prezencie, to bardzo miły gest. I co najważniejsze wszystko jest homemade- jedzenie, wina... Nie dajcie się zwieść pozorom i wpadnijcie tutaj! Naprawdę warto tu przyjść.

Dziękujemy, hubciobraciszek
Zrecenzowano 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre, ale wystrój nie najlepszy. Przemiła obsługa jednak nadrabia wszystkie braki :) polecam

Dziękujemy, marceliano7
Zrecenzowano 19 marca 2019

Przemiła obsługa. Bardzo się starają, aby klient wyszedł zadowolony. Podarowali nam nawet sos tzatziki na podróż:-)

Dziękujemy, edytaweronika

All That Jatz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ateny, Attyka
Ateny, Attyka

Byłeś(-aś) w All That Jatz? Podziel się wrażeniami!