“Nie można pominąć tego miejsca zwiedzając Ateny! ”
Enjoy Just Falafel — recenzja

Enjoy Just Falafel
Nr 11 wśród 3 068 Restauracje (Ateny)
Okolica: Vathi
Okolica: Vathi
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepszy falafel jaki jadłam i to za tak niska cenę. Danie jest bardzo syte i zaspokoi największy głód, a nawet jeśli nie będzie dla kogoś wystarczający to w menu jest jeszcze kilka kuszących propozycji. Właściciel jest świetny, bardzo sympatyczny i pomocny człowiek. Bardzo polecam!

1  Dziękujemy, madzionkowe

Zrecenzowano 28 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w życiu spróbowałem tutaj falafela i w życiu bym nie pomyślał że coś bez mięsa tak bardzo mi posmakuje. Genialny i przemiły właściciel który nawet potrafi odpowiedzieć kilka słów po polsku. Polecam każdemu, pyszności :)

1  Dziękujemy, E2850OOmaxk
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bar znajduje się w centrum miasta, niedaleko stacji metra Victoria. Zdecydowanie warto go odwiedzić, gdyż jedzenie jest świeże, dobre i tanie :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, DianaS4005
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, w większości wegańskie, ale znajdzie się też jakaś kanapka z mięsem. Ceny stosunkowo niskie, za wielki talerz pysznego makaronu z pesto z bazylii tylko 4 euro, a wrap z falafelem 2 euro. Ale i tak najlepsze, co znajdziecie w tym barze to właściciel - doradzi, dopyta jakie masz preferencje np. co do miękkości makaronu, a przede wszystkim sprawi że będziesz czuć się tam naprawdę mile widziany. Dziękujemy George :)

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, agulec121
Zrecenzowano 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy falafel wraz z hummusem oraz sałatką, dania okazały się bardzo dobre. Przemiła obsługa tylko zwiększyła ogólne doznania. Gorąco polecam ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, gustavooo2017

Enjoy Just Falafel — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ateny, Attyka

Byłeś(-aś) w Enjoy Just Falafel? Podziel się wrażeniami!