“Delicious!”

Jimao Tapas e Vinhos
Zarezerwuj stolik
sob., 19.10
20:00
Nr 96 wśród 2 334 Restauracje (Porto)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy bardzo miły wieczór w restauracji za co śmiało możemy podziękować naszemu kelnerowi (młody, wysoki mężczyzna z ciemnymi włosami), który z ogromnym uśmiechem i perfekcyjnym angielskim pomagał nam wybrać najlepsze tapas, desery oraz wino.
Jedzenie regionalne i przepyszne :).
Pozdrawiamy serdecznie i dziękujemy za wspaniały posiłek!

Dziękujemy, Sylwia W

Zrecenzowano 8 kwietnia 2018

Najlepszy tapas bar. Mają bardzo dobre wina i bardzo smaczne jedzenie. Lokal niepozorny, ale warto tam zajrzeć.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Super smaczne tapas, ceny przystępne, obsługa bardzo pomocna i zabawna. Miejsce warto zarezerwować lub przyjść nieco przed porą obiadową, lokal jest na ogół pełny.

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Łukasz Z
Zrecenzowano 9 stycznia 2017

Wróciłem 30 minut temu ( 10.01.2017 godz. 20.00 ) więc recenzja jest jeszcze gorąca. Trafiliśmy tam przypadkowo ale nie żałujemy. Myślę że to najlepsze miejsce na kolację w całym Porto. Obsługa doskonała ( delikatnie zwróci Ci uwagę jeżeli zapędzisz się w zamówieniu, tj. Powie Ci że zamówiłeś za dużo i nie dasz rady tego zjeść ) . Wybór win wyśmienity. Delicious food and service was great. Jerzy z pod Torunia

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, jerzy87
Zrecenzowano 10 listopada 2016

Urokliwa restauracja, w samym centrum Porto, w bezpośrednim sasiedztwie Ponte Luis. Bardzo miła obsługa. Jedzenie pyszne.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Michał P

Jimao Tapas e Vinhos — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Porto, Porto District

Byłeś(-aś) w Jimao Tapas e Vinhos? Podziel się wrażeniami!