“Doskonałe jedzenie”

Come Together
Zarezerwuj stolik
niedz., 20.10
20:00
Nr 20 wśród 808 Restauracje (Funchal)

Słuchajcie,jedzenie pyszne i bardzo świeże. Właścicielka jak tylko dowiedziała się, że jesteśmy z Polski przysłała do nas kelnera świetnie mówiącego po polsku i problem z naszą słabą angielszczyzną znikł.
Zamówiliśmy lokalną rybę ale nie tradycyjnie z bananami ale w przepyszny sosie z krewetkami i warzywami. Wszystko było bardzo świeże i BARDZO SMACZNE. Jeśli tylko będziecie w Funchal konieczne wpadnijcie do COME TOGETHER.

1  Dziękujemy, Iwona-KrzysztofIK

Jedzenie jest bardzo dobre, kurczak z anasem poezja, wolowina bardzo smaczna !! Znizka z The fork dziala. Polecam serdecznie.

Dziękujemy, bartosz j
Zrecenzowano 11 września 2019

Weszlismy przypadkiem i bardzo się cieszymy :) Jedzenie pyszne, szybko podane, a pan kelner przeuroczy, bardzo miły i super :))) ceny bardzo przystępne, a do 18:30 super znizki na lunch:) 8,90 € za obiad z aperitivo, daniem, sałatka i napojem:) bardzo dziękujemy i na pewno wrócimy wkrótce!

Dziękujemy, rudixxx
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami udaliśmy się do restauracji w ostatnim dniu naszego pobytu na Maderze. Usiedliśmy, podszedł Pan kelner i ku naszemu zdziwieniu - mowil po polsku. Mieliśmy problem z przestawieniem się na ojczysty język, ale sposób obsługi bardzo nam pomógł - Pan był niezwykle uprzejmy, żartował, nazwaliśmy go „dobrym wujkiem”. Co do jedzenia - zamówiliśmy risotto z krewetkami i grzybami oraz espetade. Przed ich otrzymaniem otrzymaliśmy nalewkę. Risotto - cudowność! Niezwykle aromatyczne, doprawione w punkt, espetada zamówiona jako medium okazała się medium rare, a wiec nieco przesmażona, ale wciąż pyszna.

Na pożegnanie otrzymaliśmy po kolejnym kieliszku nalewki i rabat 30% (mimo kolacji około 20:00).

Podsumowując - żałujemy, ze poznaliśmy lokal dopiero w ostatnim dniu i nie mogliśmy spróbować innych dań, ale - jeśli wrócimy na MADERE, to Come Together będzie numerem jeden na liscie!

1  Dziękujemy, lumowa_kin
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła i na wysokim poziomie, kelner który nas obsługiwał bardzo dobrze mówił po polsku. Jako gość restauracji czułam się dobrze zaopiekowana. Chętnie tam wrócę i polecam.

Dziękujemy, Magdalenna-J-k

Come Together — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Come Together? Podziel się wrażeniami!