“Restauracja, w której trzeba zjeść!”
Come Together — recenzja

Come Together
Zarezerwuj stolik
pon., 14.10
20:00
Nr 19 wśród 806 Restauracje (Funchal)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami udaliśmy się do restauracji w ostatnim dniu naszego pobytu na Maderze. Usiedliśmy, podszedł Pan kelner i ku naszemu zdziwieniu - mowil po polsku. Mieliśmy problem z przestawieniem się na ojczysty język, ale sposób obsługi bardzo nam pomógł - Pan był niezwykle uprzejmy, żartował, nazwaliśmy go „dobrym wujkiem”. Co do jedzenia - zamówiliśmy risotto z krewetkami i grzybami oraz espetade. Przed ich otrzymaniem otrzymaliśmy nalewkę. Risotto - cudowność! Niezwykle aromatyczne, doprawione w punkt, espetada zamówiona jako medium okazała się medium rare, a wiec nieco przesmażona, ale wciąż pyszna.

Na pożegnanie otrzymaliśmy po kolejnym kieliszku nalewki i rabat 30% (mimo kolacji około 20:00).

Podsumowując - żałujemy, ze poznaliśmy lokal dopiero w ostatnim dniu i nie mogliśmy spróbować innych dań, ale - jeśli wrócimy na MADERE, to Come Together będzie numerem jeden na liscie!

1  Dziękujemy, lumowa_kin

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła i na wysokim poziomie, kelner który nas obsługiwał bardzo dobrze mówił po polsku. Jako gość restauracji czułam się dobrze zaopiekowana. Chętnie tam wrócę i polecam.

Dziękujemy, Magdalenna-J-k
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Ta restauracje polecili nam inni polscy turyści i byliśmy nią zachwyceni. Obsługa starała się nam we wszystkim dogodzić. Wino i potrawy były wspaniałe i były bardzo elegancko podane!!! Polecamy małże jako starter i sałatkę z owocami morza „come together”. W soboty i niedziele są wieczory z muzyka na żywo!!! Warto zaglądnąć!

Dziękujemy, Iwona B
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny klimat, serdeczni właściciele oraz obsługa, przepyszne jedzenie... Na każdym kroku widać serce, które jest włożone w pracę tych ludzi. Nie możecie ominąć tego miejsca, jeśli chcecie być bliżej Madery niż tylko zameldowanie na Facebooku :)

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, okazało się że kelner który nas obsługiwał mówił bardzo dobrze po polsku! Przyjemny klimat, piękny widok na ocean. Kuchnia znakomita można sprowobac wielu lokalnych potrwa wyśmienicie wykonanych.

Dziękujemy, Seaside52639542718

Come Together — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Come Together? Podziel się wrażeniami!