“Bardzo sympatycznie”

Come Together
Zarezerwuj stolik
pon., 21.10
20:00
Nr 20 wśród 808 Restauracje (Funchal)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła i na wysokim poziomie, kelner który nas obsługiwał bardzo dobrze mówił po polsku. Jako gość restauracji czułam się dobrze zaopiekowana. Chętnie tam wrócę i polecam.

Dziękujemy, Magdalenna-J-k

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Ta restauracje polecili nam inni polscy turyści i byliśmy nią zachwyceni. Obsługa starała się nam we wszystkim dogodzić. Wino i potrawy były wspaniałe i były bardzo elegancko podane!!! Polecamy małże jako starter i sałatkę z owocami morza „come together”. W soboty i niedziele są wieczory z muzyka na żywo!!! Warto zaglądnąć!

Dziękujemy, Iwona B
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny klimat, serdeczni właściciele oraz obsługa, przepyszne jedzenie... Na każdym kroku widać serce, które jest włożone w pracę tych ludzi. Nie możecie ominąć tego miejsca, jeśli chcecie być bliżej Madery niż tylko zameldowanie na Facebooku :)

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła, okazało się że kelner który nas obsługiwał mówił bardzo dobrze po polsku! Przyjemny klimat, piękny widok na ocean. Kuchnia znakomita można sprowobac wielu lokalnych potrwa wyśmienicie wykonanych.

Dziękujemy, Seaside52639542718
Zrecenzowano 16 lipca 2019

Obsługa bardzo uprzejma, jedzenie przepyszne. Nic dodać nic ująć. Dużym atutem jest widok na ocean. W soboty i niedziele muzyka na żywo. Polecam odwiedzić każdemu kto wybiera się do Funchal.

Dziękujemy, kuubaao

Come Together — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Come Together? Podziel się wrażeniami!