Warto 😍

Profesjonalnie, ciekawie, na luzie i z humorem. Zdecydowanie najlepszy pomysl na interesujace... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
SoniaK1541
Zachód i wschód

Ciężko w kilku zdaniach opisac dwie wycieczki na których byliśmy z tym biurem. Wlasciciel a zarazem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
579monikac

Po prostu niesamowita!
Wjadą w kazdy najmniejszy zakamarek wyspy żeby tylko pokazać ją z najpiękniejszej strony. Julek fantastycznie opowiada. Mauricio, Gonzalo i Walter to wspaniali doświadczeni kierowcy ktorzy zapewniając odpowiednia dawkę dreszczyku akcji oraz dużą doze humoru, bezpiecznie dowożą na miejsce. Miejsca mają wyszukane takie ze zostaja w pamieci na zawsze. Nie popędzaja wycieczki jak niektorzy przewodnicy byle ją jak najszybciej skonczyc, przeciwnie z wlasnej woli nie pytani zatrzymuja sie np. żeby nazrywac owocow z drzew i rozdac pasazerom. Obiad w restauracji wliczony w cenę. Mauricio, Gonzalo i Walter to Maderczycy, troszkę mowią po Polsku, ale bardzo dużo rozumieją także porozumienie się to nie problem.

Dziękujemy, Franciszek S

Byliśmy w grupie 5 osobowej we wrześniu. Nie jechaliśmy z Julkiem ale to nie przeszkadza ponieważ w każdym z samochodów są głośniki i słychać opowieści Julka. Nasz kierowca, nie pamietam imienia napewno na M, bardzo wesoły, umiejętnie budował napięcie przed kolejnymi wzniesieniami i wąskimi przejazdami. Ogólnie jak wszyscy bardzo polecam wycieczkę z tym biurem. Następnym razem wzięlibyśmy 2 wycieczki bo jedna to za mało. Wszystkim bardzo się podobało. Dla naszych Pań to była niespodzianka. Do końca nie wiedziały co za atrakcję wymyśliliśmy.
Na wycieczki koniecznie proszę zabrać cieplejsza odzież bo w wysokich partiach wyspy jest naprawdę chłodno oraz na wycieczkę obejmującą Porto Moniz strój kąpielowy i ręczniki.
A i koniecznie wykupić u Julka obiad z Espadą lub tuńczykiem. Nie jest drogi, a bardzo smaczny. Druga okazja spróbowania Espady może się nie trafić.

Dziękujemy, BogPior

Mieliśmy okazję wraz z narzeczonym skorzystać z oferty Dragon Tree Travel i jedyne czego żałujemy to to, że jechaliśmy z nimi tylko jeden raz! Przewodnik-kierowca oraz kierowcy dostarczyli nam MEGA frajdy i gdziekolwiek opowiadamy o wrażeniach z wakacji to zawsze o nich wspominamy z uśmiechem na twarzy! Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy ich wybrać to nie ma co za długo myśleć!!! Jak najbardziej POLECAMY!!!! I jeszcze skorzystamy

Dziękujemy, alciach

Wycieczki z Dragonem to niesamowita przygoda, porównując wycieczkę autokarową z tą to jak jazda na zwykłej karuzeli w porównaniu z rolercosterem. Julek jest nieocenionym przewodnikiem, opowiada o Maderze z pasją, na wycieczkach z Dragonem zobaczysz prawdziwą Maderę a nie tylko utarte punkty na których jest tłum turystów. Jak wycieczki po Maderze to tylko z DRAGON TREE TRAVEL.
Dziękujemy za cudowne przeżycia.

1  Dziękujemy, malamaja2018

Mieliśmy dziś przyjemność brać udział w jednej z wycieczek. Przeżycie było nie z tej ziemi - zobaczyliśmy Maderę z zupełnie innej perspektywy. Teraz wydaje się jeszcze bardziej urokliwa! Ilość przekazywanej wiedzy i informacji na temat wyspy począwszy od pogody, przez uprawy roślin, a skończywszy na aspektach politycznych wręcz powala :)

Dziękujemy, Zedikus