Świetna ekipa i super wycieczka dziki zachód!

Zwiedzanie pod hasłem Dziki Zachód Madery zaliczone dzięki tej załodze 😀💪🍹 Jazda z zawodowymi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
magdal145
Warto 😍

Profesjonalnie, ciekawie, na luzie i z humorem. Zdecydowanie najlepszy pomysl na interesujace... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
SoniaK1541

Byliśmy w grupie 5 osobowej we wrześniu. Nie jechaliśmy z Julkiem ale to nie przeszkadza ponieważ w każdym z samochodów są głośniki i słychać opowieści Julka. Nasz kierowca, nie pamietam imienia napewno na M, bardzo wesoły, umiejętnie budował napięcie przed kolejnymi wzniesieniami i wąskimi przejazdami. Ogólnie jak wszyscy bardzo polecam wycieczkę z tym biurem. Następnym razem wzięlibyśmy 2 wycieczki bo jedna to za mało. Wszystkim bardzo się podobało. Dla naszych Pań to była niespodzianka. Do końca nie wiedziały co za atrakcję wymyśliliśmy.
Na wycieczki koniecznie proszę zabrać cieplejsza odzież bo w wysokich partiach wyspy jest naprawdę chłodno oraz na wycieczkę obejmującą Porto Moniz strój kąpielowy i ręczniki.
A i koniecznie wykupić u Julka obiad z Espadą lub tuńczykiem. Nie jest drogi, a bardzo smaczny. Druga okazja spróbowania Espady może się nie trafić.

Dziękujemy, BogPior

Mieliśmy okazję wraz z narzeczonym skorzystać z oferty Dragon Tree Travel i jedyne czego żałujemy to to, że jechaliśmy z nimi tylko jeden raz! Przewodnik-kierowca oraz kierowcy dostarczyli nam MEGA frajdy i gdziekolwiek opowiadamy o wrażeniach z wakacji to zawsze o nich wspominamy z uśmiechem na twarzy! Jeżeli ktoś ma wątpliwości czy ich wybrać to nie ma co za długo myśleć!!! Jak najbardziej POLECAMY!!!! I jeszcze skorzystamy

Dziękujemy, alciach

Wycieczki z Dragonem to niesamowita przygoda, porównując wycieczkę autokarową z tą to jak jazda na zwykłej karuzeli w porównaniu z rolercosterem. Julek jest nieocenionym przewodnikiem, opowiada o Maderze z pasją, na wycieczkach z Dragonem zobaczysz prawdziwą Maderę a nie tylko utarte punkty na których jest tłum turystów. Jak wycieczki po Maderze to tylko z DRAGON TREE TRAVEL.
Dziękujemy za cudowne przeżycia.

1  Dziękujemy, malamaja2018

Mieliśmy dziś przyjemność brać udział w jednej z wycieczek. Przeżycie było nie z tej ziemi - zobaczyliśmy Maderę z zupełnie innej perspektywy. Teraz wydaje się jeszcze bardziej urokliwa! Ilość przekazywanej wiedzy i informacji na temat wyspy począwszy od pogody, przez uprawy roślin, a skończywszy na aspektach politycznych wręcz powala :)

Dziękujemy, Zedikus

Polecam zwiedzanie tej rajskiej wyspy uczestnicząc w organizowanych przez nich całodniowych wyprawach .Uczestniczylismy w wyprawie 13 września. Punktualnie przyjechali pod hotel, Sprawnie zgrupowali nas w jednym miejscu. Tak jak się reklamują pokazują miejsca dzikie , niezdeptane , poruszaliśmy się TEŻ bezdrożami.
Julku dziekujemy Ci za opowieści o mieszkańcach Madery, faunie i florze... Tak trzymać.Ja tam wrócę i znów skorzystam z Waszej oferty . Czekam na trkingową ofertę.
Dziękuję Marek .
P.S.Pani Aniu dzięki za wskazówkę Levada do Furado, Byliśmy SUPER