Warto 😍

Profesjonalnie, ciekawie, na luzie i z humorem. Zdecydowanie najlepszy pomysl na interesujace... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
SoniaK1541
Zachód i wschód

Ciężko w kilku zdaniach opisac dwie wycieczki na których byliśmy z tym biurem. Wlasciciel a zarazem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
579monikac

Mieliśmy dziś przyjemność brać udział w jednej z wycieczek. Przeżycie było nie z tej ziemi - zobaczyliśmy Maderę z zupełnie innej perspektywy. Teraz wydaje się jeszcze bardziej urokliwa! Ilość przekazywanej wiedzy i informacji na temat wyspy począwszy od pogody, przez uprawy roślin, a skończywszy na aspektach politycznych wręcz powala :)

Dziękujemy, Zedikus

Polecam zwiedzanie tej rajskiej wyspy uczestnicząc w organizowanych przez nich całodniowych wyprawach .Uczestniczylismy w wyprawie 13 września. Punktualnie przyjechali pod hotel, Sprawnie zgrupowali nas w jednym miejscu. Tak jak się reklamują pokazują miejsca dzikie , niezdeptane , poruszaliśmy się TEŻ bezdrożami.
Julku dziekujemy Ci za opowieści o mieszkańcach Madery, faunie i florze... Tak trzymać.Ja tam wrócę i znów skorzystam z Waszej oferty . Czekam na trkingową ofertę.
Dziękuję Marek .
P.S.Pani Aniu dzięki za wskazówkę Levada do Furado, Byliśmy SUPER

Dziękujemy, Marek T

Właśnie wróciliśmy z ekipa z Madery gdzie mieliśmy okazję wybrać się na 2 wycieczki : dziki zachód & najwyższe szczyty, z ktorych wróciliśmy bardzo zadowoleni! Właściciel, a zarazem przewodnik fantastycznie opowiadał o kazdym miejscu i kilometrze przebytym podczas wycieczek. Ekipa zabierze was w miejsca gdzie sami byscie nientrafili, a przedewszystkim w godzinach gdzie unikniecie tłumów z autokarów. Koniecznie sprobujcie poncha % w lokalnym barze!
Pozdrawiam szanso poncha!!

Dziękujemy, Maciej S

Będąc na Maderze nie można nie przeżyć przygody z grupą fantastycznych osób w postaci Julka, Waltera, Mauricio, Goncalo. Jeep Safari prowadzone przez Julka jest suuuper. Dzięki całej ekipie Dragon Tree Travel mogliśmy poznać zakątki wyspy, do których samochód z wypożyczalni zwykle nie dojedzie. Dzikie tereny, trudne drogi, były okazją do przeżycia super przygody. Wiedza Julka i sposób przekazywania informacji ciekawostek o wyspie są na najwyższym poziomie. Na wycieczkach można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z codziennego życia mieszkańca Madery, historii, tradycji, przyrody a nawet o pogodzie, która tam jest nieoczywista i zmienna jak wyspa. Crazy Driver Walter oraz Mauricio, z którymi mieliśmy przyjemność przemierzać wyspę okazali się pełnymi humoru fantastycznymi kierowcami dostarczającymi sporą dawkę adrenaliny podczas zjazdów i wjazdów po maderskich bezdrożach.
Każda z trzech wycieczek jest inna i zaskakująca.
Jeśli ktoś się zastanawia czy wybrać tą lub te wycieczki to ze swojej strony powiem taaaak, należy je wybrać.
Julek, Walter, Mauricio dziękujemy za super przygodę.
Pozdrawiamy ekipę Dragon Tree Karolina i Tomek

Dziękujemy, karantc

Byłyśmy na 3 wycieczkach z Dragon Tree Travel. I jestesmy zauroczone nie tylko pieknem Madery ale również profesjonalizmem Julka. Jego wiedza o Maderze, jej historii, teraźniejszości, tradycjach i ludziach tam żyjących jest imponująca. Dowiecie się ciekawych rzeczy o wyspie, a także Portugalii, których nie znajdziecie w przewodnikach. Wycieczki są świetnie zorganizowane. Byłyśmy zabierane z i przywożone do hotelu. Jazda Land Roverem po bezdrożach to było dla nas nowe i niezapomniane doświadczenie. W czasie jazdy Julek dzielił się z nami swoją wiedzą i zawoził nas do miejsc, gdzie nie ma tłumów turystów a widoki zapierają dech w piersiach. Miałyśmy też okazję spróbować tradycyjnych maderskich potraw w małych lokalnych restauracjach, które gotują dla Maderczyków a nie turystów.
I tak mogłybyśmy pisać w nieskończoność. Jeśli myślicie o pobycie na Maderze, to koniecznie zarezerwujcie sobie wycieczki z Dragon Tree Travel. Bez Dragon Tree Travel nie poznacie prawdziwej Madery !!!

Dziękujemy, PolZiel