Warte każdych pieniędzy!

Genialne rozwiazanie, świetna organizacja,cudowni kierowcy i sam Julek!Madera nabrala innego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Martyna G
Atrakcyjnie pokazana Madera

Dwukrotnie korzystaliśmy wraz z żoną z usług Dragon Tree Travel - w roku poprzednim była to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
Freedom630464

Właśnie wróciliśmy z ekipa z Madery gdzie mieliśmy okazję wybrać się na 2 wycieczki : dziki zachód & najwyższe szczyty, z ktorych wróciliśmy bardzo zadowoleni! Właściciel, a zarazem przewodnik fantastycznie opowiadał o kazdym miejscu i kilometrze przebytym podczas wycieczek. Ekipa zabierze was w miejsca gdzie sami byscie nientrafili, a przedewszystkim w godzinach gdzie unikniecie tłumów z autokarów. Koniecznie sprobujcie poncha % w lokalnym barze!
Pozdrawiam szanso poncha!!

Dziękujemy, Maciej S

Będąc na Maderze nie można nie przeżyć przygody z grupą fantastycznych osób w postaci Julka, Waltera, Mauricio, Goncalo. Jeep Safari prowadzone przez Julka jest suuuper. Dzięki całej ekipie Dragon Tree Travel mogliśmy poznać zakątki wyspy, do których samochód z wypożyczalni zwykle nie dojedzie. Dzikie tereny, trudne drogi, były okazją do przeżycia super przygody. Wiedza Julka i sposób przekazywania informacji ciekawostek o wyspie są na najwyższym poziomie. Na wycieczkach można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z codziennego życia mieszkańca Madery, historii, tradycji, przyrody a nawet o pogodzie, która tam jest nieoczywista i zmienna jak wyspa. Crazy Driver Walter oraz Mauricio, z którymi mieliśmy przyjemność przemierzać wyspę okazali się pełnymi humoru fantastycznymi kierowcami dostarczającymi sporą dawkę adrenaliny podczas zjazdów i wjazdów po maderskich bezdrożach.
Każda z trzech wycieczek jest inna i zaskakująca.
Jeśli ktoś się zastanawia czy wybrać tą lub te wycieczki to ze swojej strony powiem taaaak, należy je wybrać.
Julek, Walter, Mauricio dziękujemy za super przygodę.
Pozdrawiamy ekipę Dragon Tree Karolina i Tomek

Dziękujemy, karantc

Byłyśmy na 3 wycieczkach z Dragon Tree Travel. I jestesmy zauroczone nie tylko pieknem Madery ale również profesjonalizmem Julka. Jego wiedza o Maderze, jej historii, teraźniejszości, tradycjach i ludziach tam żyjących jest imponująca. Dowiecie się ciekawych rzeczy o wyspie, a także Portugalii, których nie znajdziecie w przewodnikach. Wycieczki są świetnie zorganizowane. Byłyśmy zabierane z i przywożone do hotelu. Jazda Land Roverem po bezdrożach to było dla nas nowe i niezapomniane doświadczenie. W czasie jazdy Julek dzielił się z nami swoją wiedzą i zawoził nas do miejsc, gdzie nie ma tłumów turystów a widoki zapierają dech w piersiach. Miałyśmy też okazję spróbować tradycyjnych maderskich potraw w małych lokalnych restauracjach, które gotują dla Maderczyków a nie turystów.
I tak mogłybyśmy pisać w nieskończoność. Jeśli myślicie o pobycie na Maderze, to koniecznie zarezerwujcie sobie wycieczki z Dragon Tree Travel. Bez Dragon Tree Travel nie poznacie prawdziwej Madery !!!

Dziękujemy, PolZiel

Godna polecenia firma Dragon, wycieczka po miejscach trudno dostępnych , Julek bardzo fajnie omawia różne kwestie związane z Maderą , miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Naprawdę warto wybrać się na wycieczkę z Dragon Tree Travel
P.s-kierowca Walter (chyba tak się pisze) niezły zryciuch Ale pozytywnie

Dziękujemy, cwiku

Wycieczka poprowadzona z pasją oraz zaangażowaniem. Macie okazję poznać niedostepne zakątki wyspy dzięki jeepom 4x4. Cały program przemyślany. Małe grupy można poczuć klimat i spróbować lokalnych dań oraz trunków w cenie. Wycieczka safari dla osób w każdym wieku.

Dziękujemy, Patrick P