Warto 😍

Profesjonalnie, ciekawie, na luzie i z humorem. Zdecydowanie najlepszy pomysl na interesujace... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
SoniaK1541
Zachód i wschód

Ciężko w kilku zdaniach opisac dwie wycieczki na których byliśmy z tym biurem. Wlasciciel a zarazem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
579monikac

Zrecenzowano: 12 września 2019

Mieliśmy wykupione 3 wycieczki z Dragon Tree Travel i nie żałujemy :) Wycieczki są prowadzone w ciekawy sposób (można się dużo dowiedzieć), zwiedziliśmy wszystkie miejsca jakie chcieliśmy. Ekipa z Dragona na prawdę sympatyczna i wesoła. Julek posiada dużą wiedzę na temat wyspy jak i ich mieszkańców, a widoki niesamowite.
Polecamy !

1  Dziękujemy, Aga6572
Zrecenzowano: 12 września 2019

Najlepsza wycieczka na jakiej byliśmy, jeśli wybierasz się na Maderę musisz z nimi jechać! Piękne widoki, masa ciekawostek, dużo dobrego humoru oraz spora dawka adrenaliny. Cudowna polsko-portugalska ekipa: Julek, który jest jednocześnie właścicielem, przewodnikiem i kierowcą oraz pozostali kierowcy, każdy mega sympatyczny i pomocny. Pozdrawiam!

1  Dziękujemy, aleksandra0304
Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super wycieczka, bardzo fajni kierowcy. Zabrali Nas w niezwykle miejsca Madery zachodniej. Do tego przewodnik jeden z lepszych z jakimi miałem do czynienia a sporo miejsc zwiedzilem.
Dziękuję za super spędzony czas

Dziękujemy, 67piotrz
Zrecenzowano: 11 września 2019

Marek Twain napisał: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Dragon Tree Travel pozwalają na opuszczenie bezpiecznej przystani. Z nimi od wrzucenia pierwszego biegu łapiemy pomyślne wiatry. Z nimi odkrywamy Maderę nieznaną. Każda z wycieczek to niezwykła przygoda okraszona wspaniałymi opowieściami o życiu, historii, przyrodzie ukrytej w zakamarkach wyspy.

Każdy z programów zaskakuje. Czy to niesamowite widoki z Klifu Cabo Girao czy wjazd na płaskowyż Paul da Serra, wszystko jest niepowtarzalne i zapiera dech w piersiach. Podróżujemy, śnimy i odkrywamy!

Nie wyobrażam sobie lepszego spędzenia czasu niż w podróży z Dragon Tree Travel!

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 8 września 2019

Polecam z czystym sumieniem każdemu kto chce zwiedzić wyspę. Zwiedzaliśmy zachód wyspy. Piękne widoki, ciekawe miejsca w połączeniu z profesjonalnym podejściem Pana Julka oraz pozostałej części ekipy sprawiły, że był to najlepiej spędzony dzień na Maderze. Z żadnego przewodnika nie dowiedzieliśmy się tylu ciekawych informacji o wyspie i życiu na niej co od Pana Julka, który ma niesamowitą wiedzę na ten temat. Dodając do tego pasję, z jaką wszystko zostało opowiedziane sprawia to, że decydując się na wycieczki z Dragon Tree Travel nikt nie będzie żałował.

Dziękujemy, _Alexa_1900