Świetna ekipa i super wycieczka dziki zachód!

Zwiedzanie pod hasłem Dziki Zachód Madery zaliczone dzięki tej załodze 😀💪🍹 Jazda z zawodowymi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
magdal145
Warto 😍

Profesjonalnie, ciekawie, na luzie i z humorem. Zdecydowanie najlepszy pomysl na interesujace... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
SoniaK1541

Zrecenzowano: 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super wycieczka, bardzo fajni kierowcy. Zabrali Nas w niezwykle miejsca Madery zachodniej. Do tego przewodnik jeden z lepszych z jakimi miałem do czynienia a sporo miejsc zwiedzilem.
Dziękuję za super spędzony czas

Dziękujemy, 67piotrz
Zrecenzowano: 11 września 2019

Marek Twain napisał: „Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.”

Dragon Tree Travel pozwalają na opuszczenie bezpiecznej przystani. Z nimi od wrzucenia pierwszego biegu łapiemy pomyślne wiatry. Z nimi odkrywamy Maderę nieznaną. Każda z wycieczek to niezwykła przygoda okraszona wspaniałymi opowieściami o życiu, historii, przyrodzie ukrytej w zakamarkach wyspy.

Każdy z programów zaskakuje. Czy to niesamowite widoki z Klifu Cabo Girao czy wjazd na płaskowyż Paul da Serra, wszystko jest niepowtarzalne i zapiera dech w piersiach. Podróżujemy, śnimy i odkrywamy!

Nie wyobrażam sobie lepszego spędzenia czasu niż w podróży z Dragon Tree Travel!

Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 8 września 2019

Polecam z czystym sumieniem każdemu kto chce zwiedzić wyspę. Zwiedzaliśmy zachód wyspy. Piękne widoki, ciekawe miejsca w połączeniu z profesjonalnym podejściem Pana Julka oraz pozostałej części ekipy sprawiły, że był to najlepiej spędzony dzień na Maderze. Z żadnego przewodnika nie dowiedzieliśmy się tylu ciekawych informacji o wyspie i życiu na niej co od Pana Julka, który ma niesamowitą wiedzę na ten temat. Dodając do tego pasję, z jaką wszystko zostało opowiedziane sprawia to, że decydując się na wycieczki z Dragon Tree Travel nikt nie będzie żałował.

Dziękujemy, _Alexa_1900
Zrecenzowano: 7 września 2019

Zwiedzaliśmy wyspę jako para i postanowiliśmy zabrać się z Dragon Tree Travel. Okazało się to trafnym wyborem - wycieczki przygotowane naprawdę profesjonalnie. Pan Julisz dysponuje ogromną wiedzą o wyspie i życiu na niej, i dzieli się nią w pełen pasji sposób. Jego z życia wzięte historie bardzo mocno umiliły nam pobyt na wyspie.
Mogę z czystym sumieniem polecić firmę.

Dziękujemy, gregorino2137
Zrecenzowano: 7 września 2019

Wspaniała okazja by poznać Maderę z innej, mniej komercyjnej strony. Zwiedziliśmy z Dragon Tree Travel zachód wyspy - przez cały dzień docieraliśmy do niesamowitych, ukrytych przed oczami turystów miejsc, słuchaliśmy interesujących opowieści o prawdziwym życiu na Maderze a wszystko w swobodnej atmosferze z dreszczykiem emocji przy ostrych podjazdach jeepem :)

Dziękujemy, Dorota K