Zachód i wschód

Ciężko w kilku zdaniach opisac dwie wycieczki na których byliśmy z tym biurem. Wlasciciel a zarazem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
579monikac
Warte każdych pieniędzy!

Genialne rozwiazanie, świetna organizacja,cudowni kierowcy i sam Julek!Madera nabrala innego... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
Martyna G

Zrecenzowano: 8 września 2019

Polecam z czystym sumieniem każdemu kto chce zwiedzić wyspę. Zwiedzaliśmy zachód wyspy. Piękne widoki, ciekawe miejsca w połączeniu z profesjonalnym podejściem Pana Julka oraz pozostałej części ekipy sprawiły, że był to najlepiej spędzony dzień na Maderze. Z żadnego przewodnika nie dowiedzieliśmy się tylu ciekawych informacji o wyspie i życiu na niej co od Pana Julka, który ma niesamowitą wiedzę na ten temat. Dodając do tego pasję, z jaką wszystko zostało opowiedziane sprawia to, że decydując się na wycieczki z Dragon Tree Travel nikt nie będzie żałował.

Dziękujemy, _Alexa_1900
Zrecenzowano: 7 września 2019

Zwiedzaliśmy wyspę jako para i postanowiliśmy zabrać się z Dragon Tree Travel. Okazało się to trafnym wyborem - wycieczki przygotowane naprawdę profesjonalnie. Pan Julisz dysponuje ogromną wiedzą o wyspie i życiu na niej, i dzieli się nią w pełen pasji sposób. Jego z życia wzięte historie bardzo mocno umiliły nam pobyt na wyspie.
Mogę z czystym sumieniem polecić firmę.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, gregorino2137
Zrecenzowano: 7 września 2019

Wspaniała okazja by poznać Maderę z innej, mniej komercyjnej strony. Zwiedziliśmy z Dragon Tree Travel zachód wyspy - przez cały dzień docieraliśmy do niesamowitych, ukrytych przed oczami turystów miejsc, słuchaliśmy interesujących opowieści o prawdziwym życiu na Maderze a wszystko w swobodnej atmosferze z dreszczykiem emocji przy ostrych podjazdach jeepem :)

Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano: 6 września 2019

Razem z mężem zwiedzaliśmy wyspę z Dragon Tree Travel. Bardzo profesjonalne podejście całej ekipy.
Julek (właściciel, kerowca, przewodnik), który z pasją, wielką wiedzą opowiada o Maderze i wesołych kierowcach
Walter i Mauricio. Mnóstwo pięknych miejsc z dala od zgiełku turystów, chwilami adrenalina szczególnie na drogach, dużo emocji. Przepiękne punkty widokowe, pyszne jedzenie (eszpada i trunek poncha).
REWELACYJNY TEAM.
Polecam Dragon Tree Travel.

Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano: 5 września 2019

Koleżance,która podpowiedziała nam ten pomysł na zwiedzanie wyspy będę wdzięczna do grobowej deski!!! Moglibyśmy jeździć tak codziennie i w nieskończoność słuchać ciekawych, maderskich opowiesci Julka- właściciela, przewodnika i jednocześnie świetnego kierowcy. Pozostali Panowie Kierowcy, Mauricio i Walter również potrafili swoim stylem jazdy sprawić, że wycieczka była dodatkowo ekscytująca. Polecam wszystkim!!! Madera tylko z Dragon Tree Travel!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, AKM1996