Warto 😍

Profesjonalnie, ciekawie, na luzie i z humorem. Zdecydowanie najlepszy pomysl na interesujace... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
SoniaK1541
Zachód i wschód

Ciężko w kilku zdaniach opisac dwie wycieczki na których byliśmy z tym biurem. Wlasciciel a zarazem... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
579monikac

Zrecenzowano: 7 września 2019

Wspaniała okazja by poznać Maderę z innej, mniej komercyjnej strony. Zwiedziliśmy z Dragon Tree Travel zachód wyspy - przez cały dzień docieraliśmy do niesamowitych, ukrytych przed oczami turystów miejsc, słuchaliśmy interesujących opowieści o prawdziwym życiu na Maderze a wszystko w swobodnej atmosferze z dreszczykiem emocji przy ostrych podjazdach jeepem :)

Dziękujemy, Dorota K
Zrecenzowano: 6 września 2019

Razem z mężem zwiedzaliśmy wyspę z Dragon Tree Travel. Bardzo profesjonalne podejście całej ekipy.
Julek (właściciel, kerowca, przewodnik), który z pasją, wielką wiedzą opowiada o Maderze i wesołych kierowcach
Walter i Mauricio. Mnóstwo pięknych miejsc z dala od zgiełku turystów, chwilami adrenalina szczególnie na drogach, dużo emocji. Przepiękne punkty widokowe, pyszne jedzenie (eszpada i trunek poncha).
REWELACYJNY TEAM.
Polecam Dragon Tree Travel.

Dziękujemy, Joanna M
Zrecenzowano: 5 września 2019

Koleżance,która podpowiedziała nam ten pomysł na zwiedzanie wyspy będę wdzięczna do grobowej deski!!! Moglibyśmy jeździć tak codziennie i w nieskończoność słuchać ciekawych, maderskich opowiesci Julka- właściciela, przewodnika i jednocześnie świetnego kierowcy. Pozostali Panowie Kierowcy, Mauricio i Walter również potrafili swoim stylem jazdy sprawić, że wycieczka była dodatkowo ekscytująca. Polecam wszystkim!!! Madera tylko z Dragon Tree Travel!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, AKM1996
Zrecenzowano: 5 września 2019

Razem z mężem zwiedzaliśmy Maderę razem z " Dragonami". Byliśmy na wszystkich 3 wycieczkach. Ogromna wiedza i pasja Julka w połączeniu z przepięknymi widokami sprawiają, że chce się więcej .Po pierwszym wyjeździe zachowywaliśmy się jak dzieci i nie mogliśmy doczekać się kolejnego wyjazdu z Julkiem i jego wesołym zespołem kierowców. Podziękowania również dla Ani, która zawsze służyła pomocą w trakcie całego naszego pobytu na Maderze. Dziękujemy Ci Julku za niesamowite wrażenia. Wróciliśmy naładowani pozytywną energią. Pozdrawiamy naszego przyjaciela Mauricio ! Jeśli wybieracie się na Maderę i chcecie ją lepiej poznać to tylko z Dragon Tree Travel! Szczerze polecamy.

Dziękujemy, Dorota104
Zrecenzowano: 1 września 2019

Wspaniałe widoki zapierające dech w piersiach .Ciekawe , humorystyczne oraz rzeczowe opowieści przewodnika Julka . Profesjonalna i bezpieczna podróż poprzez maderyjskie drogi z doświadczonymi kierowcami :)
Polecam Dragon Tree Travel za pokazanie Madery w nietuzinkowym sposób , inny niż wszyscy ,.
Poznaj Maderę z Julkiem i Jego super ekipą . To bardzo dobrze wykorzystany czas.
Dziękujemy !!!

Dziękujemy, ewawgm