Świetna ekipa i super wycieczka dziki zachód!

Zwiedzanie pod hasłem Dziki Zachód Madery zaliczone dzięki tej załodze 😀💪🍹 Jazda z zawodowymi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
magdal145
Warto 😍

Profesjonalnie, ciekawie, na luzie i z humorem. Zdecydowanie najlepszy pomysl na interesujace... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
SoniaK1541

Zrecenzowano: 1 września 2019

Wspaniałe widoki zapierające dech w piersiach .Ciekawe , humorystyczne oraz rzeczowe opowieści przewodnika Julka . Profesjonalna i bezpieczna podróż poprzez maderyjskie drogi z doświadczonymi kierowcami :)
Polecam Dragon Tree Travel za pokazanie Madery w nietuzinkowym sposób , inny niż wszyscy ,.
Poznaj Maderę z Julkiem i Jego super ekipą . To bardzo dobrze wykorzystany czas.
Dziękujemy !!!

Dziękujemy, ewawgm
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się na wycieczkę najwyzsze szczyty i wschód wyspy i bardzo polecamy wszystkim ten sposób odkrywania Madery. Widoki zapierają dech w piersiach, krajobrazy i klimat zmieniają się wraz z każdym przejechanym kilometrem. Nigdy nie zapomnimy wędrówki ponad chmurami czy zapachu lasu eukaliptusowego. Emocjonujący offroad z najlepszym kierowcą Walterem dał nam dużo radości i wspaniałych wspomnień. Atmosfera podczas całej wycieczki była bardzo pozytywna i z pewnością wrócimy aby wyruszyć z Dragonem także w pozostale kierunki wyspy. Dziękujemy pani Ani za dobry kontakt i wiele ciekawostek z życia Madery. Wyjazdy jak ten dają coś, czego nie da się kupić- wspomnienia, które wywołują uśmiech na twarzy. Dziękujemy!

Dziękujemy, tymptak
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Profesjonalnie zorganizowane wycieczki dżipami w polskim języku.Ogromna wiedza Juliana,ciekawostki z życia na wyspie. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Renata C
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wycieczka bardzo dobrze przygotowana , dopracowana w każdym szczególe. Gorąco polecam. Trasa przebiegała nie tylko przez miejsca odwiedzane przez inne wycieczki , które oczywiście należy zobaczyć zeiedzając Maderę , ale również prowadziła lokalnymi trasami do miejsc bardzo ciekawych rzadko odwiedzanych przez innych.

Dziękujemy, A S
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Super! Cudowne widoki, mega profesjonalnie. Świetny przewodnik. Zabawnie, ciekawie. Jestem pod wrażeniem wiedzy przewodnika. Fajne, pozytywne podejście do odwiedzających przewodnika i kierowców. Bardzo polecam!

Dziękujemy, adaaaaa7827273