Funchal
Świetna ekipa i super wycieczka dziki zachód!

Zwiedzanie pod hasłem Dziki Zachód Madery zaliczone dzięki tej załodze 😀💪🍹 Jazda z zawodowymi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
magdal145
Warto 😍

Profesjonalnie, ciekawie, na luzie i z humorem. Zdecydowanie najlepszy pomysl na interesujace... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
SoniaK1541

Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Profesjonalnie zorganizowane wycieczki dżipami w polskim języku.Ogromna wiedza Juliana,ciekawostki z życia na wyspie. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Renata C
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wycieczka bardzo dobrze przygotowana , dopracowana w każdym szczególe. Gorąco polecam. Trasa przebiegała nie tylko przez miejsca odwiedzane przez inne wycieczki , które oczywiście należy zobaczyć zeiedzając Maderę , ale również prowadziła lokalnymi trasami do miejsc bardzo ciekawych rzadko odwiedzanych przez innych.

Dziękujemy, A S
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Super! Cudowne widoki, mega profesjonalnie. Świetny przewodnik. Zabawnie, ciekawie. Jestem pod wrażeniem wiedzy przewodnika. Fajne, pozytywne podejście do odwiedzających przewodnika i kierowców. Bardzo polecam!

Dziękujemy, adaaaaa7827273
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Wybraliśmy sie z ekipą Dragonów na wycieczkę Dziki zachód pomimo, że mieliśmy wynajęty samochód na cały pobyt na Maderze. Wycieczka rewelacyjna! Poznaje się Madernę od tej mniej turystycznej strony z naszym rodakiem Panem Julkiem oraz z Walterem i Maurysio. Pan Julek z taką pasją opowiada o wyspie o rzeczach których nie znajdziemy w przewodniku. Naprawdę nie ma co się zastanawiać tylko przed wyjazdem rezerwować! Warto zarezerwować od razu dwie wycieczki

Dziękujemy, halabalka
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Cudowne widoki, przejazd zapierającymi dech w piersiach stromymi dróżkami lokalnymi oraz takimi, których brak na mapie! Ogromna dawka wiedzy na temat wyspy, jej historii, mieszkańców, kultury, zachowań i wiele innych przekazana przez Julka w zwięzłej i bardzo ciekawej formie. Świetny team kierowców, uśmiechniętych, zabawnych, rozmownych (Mauricio i Walter) a jednocześnie bezpiecznie kierujących swoimi Defenderami. Walter chyba powinien być dodatkowo komikiem ;-)
Wrażenia z wycieczki niesamowite (dlatego też w tym roku powróciłem na wyspę, aby skorzystać z kolejnych wycieczek tej firmy). Organizacja doskonała. Pyszny obiad i zawsze odpowiednia ilość czasu na postojach. Gorąco polecam! Tego po prostu nie można pominąć będąc na tej wyspie! :-) Wielkie dzięki Julek dla Ciebie i całego zespołu, w tym również dla Ani, z którą komunikacja przed wycieczką to czysta przyjemność! Brawo!

2  Dziękujemy, Miguello_Sumo