Zapisz
czysty odjazd dla oczu

Rodzice zadowoleni pod niebiosa a to ciężkie charaktery ;D Wyprawa jeepami , zdjęcia , przeżycia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
ElvisTheKing13
Kielce, Polska
Madera bocznymi drogami.

Wspaniały dzień przeżyty z dwójką kapitalnych, pełnych humoru, werwy kierowców, właściciela... Przeczytaj więcej

jacemil

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Wspaniała wycieczka. Mili kierowcy. Świetny przewodnik który zna się na rzeczy i pokazuje wyspę w naprawdę ciekawy sposób.

1  Dziękujemy, JoachimKrupa
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mistrzostwo świata !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w wycieczkach 4x4 po Maderze. Gorąco polecam Pana Julka i jego uśmiechnięty team.

Wspaniała alternatywa dla wycieczek autobusowych. Małe grupki turystów, regionalne restauracje—- koniecznie polecam krwistą wołowinę. Krwista bardzo nie jest za to bardzo soczysta.

Wiedza i opowiadania Pana Julka bardzo ugruntowane i zgłębione - aż miło posłuchać.

Polecam naprawdę warto.

1  Dziękujemy, Paweł B
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto sie zdecyduje odwiedzić Maderę. Przewodnik 1klasa a kierowcy to Mistrzowie Kierownicy z poczuciem humoru i tak pozytywną energia i zapałem że możnaby z nimi konie kraść. Piękne widoki a jednoczesnie adrealina podczas podróży. Polecam.

1  Dziękujemy, agnieszkakK4519LW
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Byliśmy na dwóch wycieczkach w północno-zachodniej części wyspy. Wspaniałe widoki, ciekawe opowieści Julka, ekstremalne podjazdy i zjazdy Land Rover'ami po niezwykłych zakamarkach wyspy. Do tego wizyty w fajnych knajpkach z domowym jedzeniem. No i poncha ;)
Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Maciej L
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch wycieczkach: Dziki Zachód i Biegun Ciepła. Obie bardzo się podobały, zwłaszcza ta druga - rewelacja! Wycieczki poza utartymi szlakami, w miejsca niedostępne wycieczkom autokarowym i samodzielnemu zwiedzaniu, bez pośpiechu, z wielką pasją Julka i jego niezwykłą wiedzą, przekazaną zrozumiale i w sposób wzbudzający zaciekawienie nawet naszych nastoletnich dzieci. Do tego pyszne regionalne jedzenie i miła, wesoła atmosfera. Polecamy każdemu :)

Dziękujemy, Lasotka