Zapisz
Poza utartymi szlakami

Wycieczki jeepem z Julkiem to po prostu rewelacja! W kameralnym gronie, z nutka adrenaliny i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
RubiaPolaca
Kraków
czysty odjazd dla oczu

Rodzice zadowoleni pod niebiosa a to ciężkie charaktery ;D Wyprawa jeepami , zdjęcia , przeżycia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
ElvisTheKing13
Kielce, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto sie zdecyduje odwiedzić Maderę. Przewodnik 1klasa a kierowcy to Mistrzowie Kierownicy z poczuciem humoru i tak pozytywną energia i zapałem że możnaby z nimi konie kraść. Piękne widoki a jednoczesnie adrealina podczas podróży. Polecam.

1  Dziękujemy, agnieszkakK4519LW
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Byliśmy na dwóch wycieczkach w północno-zachodniej części wyspy. Wspaniałe widoki, ciekawe opowieści Julka, ekstremalne podjazdy i zjazdy Land Rover'ami po niezwykłych zakamarkach wyspy. Do tego wizyty w fajnych knajpkach z domowym jedzeniem. No i poncha ;)
Polecam wszystkim.

Dziękujemy, Maciej L
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Mieliśmy okazję uczestniczyć w dwóch wycieczkach: Dziki Zachód i Biegun Ciepła. Obie bardzo się podobały, zwłaszcza ta druga - rewelacja! Wycieczki poza utartymi szlakami, w miejsca niedostępne wycieczkom autokarowym i samodzielnemu zwiedzaniu, bez pośpiechu, z wielką pasją Julka i jego niezwykłą wiedzą, przekazaną zrozumiale i w sposób wzbudzający zaciekawienie nawet naszych nastoletnich dzieci. Do tego pyszne regionalne jedzenie i miła, wesoła atmosfera. Polecamy każdemu :)

Dziękujemy, Lasotka
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Na wycieczkę z Dragon Tree Travel trafiliśmy z polecania na grupie Facebookowej. Same pozytywne recenzje i wielokrotne powroty do tego samego przewodnika to nie przypadek. Dzięki wycieczkom można zobaczyć życie prawdziwego Maderczyka, spróbować lokalnej kuchni a także najlepszej ponchy w małym lokalnym barze wysoko w górach.
To co jest charakterystyczne dla wycieczek z DTT to niesamowita atmosfera oraz pasja Julka do zarażania miłością do Madery.
Niezapomniane szlaki, górskie bezdroża, wizyty w zapomnianych częściach, z dala od turystycznych atrakcji i male grupy wycieczkowe to znaki rozpoznawcze wycieczek.

Dziękujemy, Bartłomiej P
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo polecam, idealna atmosfera podczas wycieczek. Wszystko bardzo interesujące, widoki jak i opowiadanie o różnych rzeczach przewodnika. Jednym słowem musicie tego spróbować

Dziękujemy, KajtekK15