Funchal

“Bardzo średnie burgery”

Hamburgueria do Mercado
Nr 103 wśród 808 Restauracje (Funchal)
Zrecenzowano 9 września 2019

Zamówiliśmy burgera w bułce bolo de coco niestety składniki były sredniej jakości, zwłaszcza ser, bułka zimna mięso mocno wysmażone, poza tym kelnerka nie pyta o poziom wysmażenia, dlatego za pewne zawsze tu podają tylko mocno wysmażone, dla prawdziwej burgerowni to grzech. Drugi to american podwójny kotlet też wysmażony mocno. nic specjalnego. Frytki mało słone, na stolikach brak przypraw. Tylko sztuczne sosy ( ketchup w smaku przypomina najtańszy ketchup tortex). Lemoniady to tak naprawde sok z cytryny z wodą, prosiło się aż o odrobinę cukru. Obsługa nabzdyczona , panie nie uśmiechają się. Jedyna fajna atrakcja tego lokalu to burger challenge, ktorego bylismy świadkami. Ogromny burger 500 g w wielkiej bułce do zjedzenia w 30 minut, jeśli podołasz nie płacisz i dostajesz koszulke z logo lokalu i twoje zdjecie zawiśnie na ścianie, aczkolwiek ja sam nie podjąłbym się tego challengu w tym lokalu, jakość i atmosfera zdecydowanie nie nastraja do zjedzenia go w całości.

Dziękujemy, Rutekfryzjer

Zrecenzowano 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Jedliśmy tu hamburgera grandma Vanda's recipe, sałatkę z kurczakiem oraz frytki. Wszystko bardzo smaczne. Do tego miłe panie z obsługi. Polecam ten lokal.

Dziękujemy, Bart_van_Hh
Zrecenzowano 27 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Ceny wcale nie wygórowane jak na taką jakość. Fakt, jeszcze nie umieją zrobić dobrej bułki do burgera i ta w sekundę się rozpływa / rozpada, ale mimo to bardzo ciepło o nich myślimy. Miła obsługa, porcje słuszne, nic tylko iść i jeść! ;)

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 382olaf
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo słabo... lokalizacja super... wystrój też, ale reszta... ja zamówiłam Roomster który wyobrażałem sobie ze będzie z piersi kurczaka... może i był, ale ze zmielonej fujjj mąż zamówił undercover- też średni... miał być pikantny. Nie był. Najlepiej trafiła córka na pizza burger.
Poza tym lemoniada ok i frytki też.

Termin wizyty: sierpień 2017
1  Dziękujemy, katarzynab573
Zrecenzowano 16 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Natrafiliśmy na to miejsce przypadkiem spacerując uliczkami Funchal. Do zatrzymania się w tym miejscu zachęcił Nas przyjemnie wyglądający ogródek, wnętrze burgerowni oraz nie ukrywajmy głód ;) Zamówiliśmy burgera amerykańskiego. Nie czekaliśmy na niego długo pomimo dużej ilości gości. Burger smaczny, ale jakoś nas nie porwał. Obsługa chociażby nie zapytała o poziom wysmażenia wołowiny - Pani bardzo miła i uprzejma. Posiłek uważamy jednak wart wydanych pieniędzy. Polecamy odwiedzić to miejsce będąc w Funchal.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, 707grzegorzk

Hamburgueria do Mercado — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Hamburgueria do Mercado? Podziel się wrażeniami!