“Pyszności”
Well.com — recenzja

Well.com
Nr 13 wśród 806 Restauracje (Funchal)
Kuchnie: Pub-restauracja, Winiarnia, Zupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie

Polecam! Trafiliśmy tu całkiem przypadkiem, ale to chyba najlepszy przypadek w życiu Jedzenie pyszne, niebo w gębie i chyba śmiało mogę przyznać, że zjedliśmy tutaj najlepszego bolo de caco burgera w życiu! Oryginalne lemoniady, deser wymyślony na zawołanie, gdyż zabrakło któregoś ze składników świadczą o wysokim poziomie restauracji! Polecamy z czystym sumieniem

Dziękujemy, alciach

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie w centrum Funchal, kuchnia europejska oraz tradycyjne maderskie potrawy, dania są dopieszczone i bardzo smaczne. Obsługa miła i pomocna. Po prostu nie opłaca się nie skorzystać - 2 osoby pełne i szczęśliwe za 21 eurosów z napojami i dodatkowe frytki.

Dziękujemy, 378mateuszd
Zrecenzowano 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzonko jakie udało nam sie zjeść na Maderze .Pyszne tradycyjne pieczywo w burgerach ,rewelacyjne mięso , wszystko świeże i domowej roboty majonez. Wisienką na torcie jest mus limonkowyTanio w porównaniu z innymi lokalami na wyspie. Bardzo pozytywna atmosfera i miła obsługa .Polecam !!!

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, BeBe2931
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy lokal w sierpniu 2018. Zamówiliśmy makaron z boczkiem oraz wegetariański obydwie te pozycje bardzo przypadły nam do gustu. Polecamy. Cena jak na Madere bardzo dobra!!!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, konradors
Zrecenzowano 28 marca 2018

Knajpka totalnie nas urzekła. Burgery były przepyszne, duże (serio można się najeść). Do tego domowe frytki z ziołami i domowa herbata z cytrusami, miodem i miętą. Byliśmy dwa razy i chętnie byśmy jeszcze tam wrócili. Obsługa miła, chętnie doradzą. Podanie posiłku dość szybkie. Ceny bardzo przystępne - mniej więcej 4-4,5 euro za burgera.

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, travelovelove

Well.com — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Well.com? Podziel się wrażeniami!