Funchal

“Bardzo miła obsługa, jedzenie niestety pozostawia wiele do życzenia”
Taberna Madeira — recenzja

Taberna Madeira
Zarezerwuj stolik
śr., 23.10
20:00
Nr 26 wśród 808 Restauracje (Funchal)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo ładny lokal i miła obsługa, ale jedzenie pozostawia jednak wiele do życzenia. Jedliśmy limpety grilowana wołowinę, chorizzo i rybę smażoną, tylko ta ostatnia przypadla nam do gustu. Limpety i wołowina gumowate. Chorizzo spalone. Wino jeszcze nam smakowało, ale za tą cene liczyliśmy na coś więcej.

1  Dziękujemy, Rutekfryzjer
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TABERNA M, Gestor de Relações com o Cliente, Taberna MadeiraOdpowiedź udzielona 9 września 2019

Dear Guest,

Let us start by expressing our deepest apologies. We are disheartened to know that your experience wasn't up to our standards on this occasion and truly sorry for leaving you with such a negative impression.
Rest assured that we will address all the issues mentioned to make sure that we overcome our faults.
Kind regards,

Zrecenzowano 21 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy tą restaurację zachęceni pozytywnymi opiniami. Poprosilismy kelnerke o polecenie popularnych dan. Otrzymalismy tunczyka, wieprzowine w winie oraz dodatek warzywny. Dodatek warzywny bardzo nam niesmakowal z uwagi na slodkosc, ale to pewnie kwestia gustu. Tuńczyk byl ok, ale bez rewelacji. Wieprzowina byla twarda i bardzo przeciętna. Po posiłku niezbyt dobrze sie czulismy. Drugi raz tutaj nie wrócimy.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Milena K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TABERNA M, Gestor de Relações com o Cliente, Taberna MadeiraOdpowiedź udzielona 22 czerwca 2018

Dear Milena K.,

Let us start by expressing our deepest apologies. We are disheartened to know that our food wasn’t up to your expectations and truly sorry for leaving you with a negative impression. We would welcome the opportunity to correct this experience on any future visit.
We will question our staff and take your feedback into consideration, so we can prevent this from happening again
With our kindest regards,

Zrecenzowano 2 maja 2018

Bardzo miła obsługa, bogaty wybór owoców morza za przystępną cenę w miłym, prostym otoczeniu. Bardzo dobre miejsce w Funchal.

Termin wizyty: kwiecień 2018
4  Dziękujemy, Malgorzata N
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TABERNA M, Gestor de Relações com o Cliente, Taberna MadeiraOdpowiedź udzielona 7 maja 2018

Dear Malgorzata N.,
Thank you so much for taking the time to review us. Your kind words are a great encouragement for our small but very passionate team.
We look forward to welcoming you back and if possible, exceed your best expectations.
With our best regards,

Zrecenzowano 30 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna i profesjonalna obsługa, która zna menu i potrafi doradzić.
My zdecydowałyśmy się na owoce morza w formie dań którymi można się dzielić. Wybrałyśmy polecanego tuńczyka i ośmiornicę do tego warzywa i frytki. Porcje bardzo duże wiec niestety deser się nie zmieścił. Do tego dobraliśmy wino domowe (butelkowane). Całość 42 euro. Warto zrobić wcześniej rezerwacje

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, Varerio
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TABERNA M, Gestor de Relações com o Cliente, Taberna MadeiraOdpowiedź udzielona 7 lipca 2017

Dear Guest,
Thank you so much for taking the time to share your review about your experience with us.
Your feedback is crucial and a great encouragement for our small but very passionate team.
We hope to have the pleasure to welcome you back very soon!
Kind regards,

Zrecenzowano 29 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa. Jadłyśmy stek z tuńczyka, fantastyczny Polecam, warto!! Wrócimy tu na pewno

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Paulina D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TABERNA M, Gestor de Relações com o Cliente, Taberna MadeiraOdpowiedź udzielona 30 maja 2017

Dear Paulina D.,
Thank you for taking the time to review us. It was a great pleasure to serve you and we are very pleased to know that you have enjoyed your overall experience with us. We look forward to welcome you back and exceed your expectations!
Best regards,

Taberna Madeira — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Funchal, Madera
Funchal, Madera

Byłeś(-aś) w Taberna Madeira? Podziel się wrażeniami!