Dla fanów piłki

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
Grzegorz M
Warszawa, Polska
Interesujace miejsce dla fanów piłki

Zrecenzowano: 10 lipca 2019
Mariusz O
Bielsko-Biała, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 631)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

w porcie znajduje się hotel Cristiano Ronaldo, który pochodzi z Funchal na Maderze. Na parterze hotelu znajduje się jego muzeum a przed muzeum stoi jego 3 metrowy pomnik, przy którym turyści chętnie się fotografują

Dziękujemy, ArtB1975
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Będąc w Funchal warto zajść do muzeum Ronaldo (wstęp 5 eur.). Miejsce dla fanów piłki i piłkarza. Sporo jego trofeów i strojów.
Raj dla fanów.

Dziękujemy, Grzegorz M
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Ciekawy punkt na mapie Madery, poświęcony jej obecnie chyba najbardziej znanemu obywatelowi. Interesujący punkt dla fanów piłki nożnej i samego CR7. W muzeum zgromadzono pokaźny zbiór nagród, które zdobył ten piłkarz w czasie swojej kariery, pamiątki, korespondencję z fanami (również z Polski), jego podobizny mniej lub bardziej udane. Uwaga - gratka dla dzieciaków możliwość wirtualnego zdjęcia z idolem, jednak dodatkowo płatna 5€.

Dziękujemy, Mariusz O
Zrecenzowano: 30 stycznia 2019

Odwiedziliśmy bo byliśmy w pobliżu dziecku się podobało. A my mieliśmy okazję zobaczyć trofea, - mam nadzieję prawdziwe ;)

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, Grzegorz B
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Obowiązkowe miejsce dla miłośników piłki nożnej. Madera może być dumna ze swojego ziomka Cristiano, więc nic dziwnego, że zadbali o zbudowanie Muzeum swojemu Mistrzowi. Muzeum stoi przy głównej, nadbrzeżnej alei, przed wejściem pomnik Ronaldo, więc łatwo zauważyć.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, AniaMW