Zapisz
Saniami po asfalcie

Fajna atrakcja i nie żałuje ze się zdecydowaliśmy. Jak już ktoś wcześniej pisał 30euro za dwie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 listopada 2019
942michalinas
Funchal, Portugalia
Ciekawe :D

Ciekawe i jedyne w swoim rodzaju :D Punkt obowiązkowy w Funchal, jednak troszkę jednak za krótko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019
Agnieszka B
Sosnowiec, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 399)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawe i jedyne w swoim rodzaju :D
Punkt obowiązkowy w Funchal, jednak troszkę jednak za krótko, myślałam, że zjedziemy niżej :) jeśli wjeżdżacie na górę kolejką, przygotujcie sie na konkretny spacer w drodze powrotnej :)

Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcja warta polecenia. Świetny zjazd, bardzo bezpieczny. Były momenty trochę szybszej jazdy, no i wpadania w dziury. Asfalt jest wyślizgany. Polecam bardzo!

Dziękujemy, Kleinzwerg
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wczoraj miałem okazje zjechać na saniach z Monte. Atrakcja warta uwagi, głównie ze względu na historyczny aspekt sań. Panowie ubrani jednakowo, profesjonalnie, uśmiechnięci. Całe przedsięwzięcie dopięte na ostatni guzik - łącznie ze zdjęciami na sprzedaż ze zjazdu, które pokazują od razu po wyjściu z sań. Adrenaliny mało, zjazd jest bezpieczny

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, kubasadlowski
Zrecenzowano: 9 września 2018

Cała zabawa bardzo ciekawa, bezpieczna i można spokojnie jechać z dziećmi. Z góry Monte zjeżdża się wiklinowymi saniami sterowanymi przez dwóch panie którzy maja specjalne podeszwy na butach by się nie ślizgać. Szybkość żadna, a emocje bardzo fajne.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, robertmY1074UE
Zrecenzowano: 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Trzeba się przejechać aby potem nie pluć sobie w brodę, że się nie skorzystało. Ale sama atrakcja nie jest warta 45 euro dla 3 osób. Jedziemy powoli, rzadko pojawiają się uslizgi boczne a na koniec jeszcze napiwek. Po drodze są robione zdjęcia A za każde z nich każą płacić 10 euro. Nie chcieliśmy 2 zdjęć po 10 i za chwilę okazało się że można mieć 2 za 10. Ale do wydatków doliczcie wjazd kolejką na górę. 11 euro za dorosłego i 5.5 za dziecko powyżej 6 roku życia. Cena w jedna stronę.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2018
Dziękujemy, Rogusie