Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Hotel zarządzany w sposób profesjonalny z dbałością o szczegóły, obsługa bardzo miła i pomocna. Spokój, cisza, przepiękny widok na Funchal i ocean. Do centrum dowozi hotelowy bus (bardzo sympatyczny Pan). Bardzo dobra baza wypadowa do zwiedzania wyspy. My skorzystałyśmy z oferty lokalnego biura, można zarezerwować on-line przed wyjazdem. Polecamy jeep safari - niezapomniane wrażenia.
Śniadania i obiadokolacje bardzo różnorodne, obfite i smaczne.
Szczególne podziękowania dla hotelu za pokój:)))

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje w budynku głównym wydają się być lepiej usytuowane
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, SaoMiquel
Zrecenzowano: 29 maja 2019

Hotel czysty, spokojny z pięknym widokiem na miasto Funchal i ocean. Doskonała baza do wycieczek pieszych i zmotoryzowanych po tej zielonej pełnej kwiatów wyspie. Obsługa chętna do pomocy. Wyżywienie dobre i urozmaicone. Nie było tłumów na basenie ani w restauracjach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Miałem pokój z balkonem na parterze od basenu, poniżej była ulica ale nie przeszkadzało to w wypoczynku.
Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, waldi1221
Zrecenzowano: 28 maja 2019

Bardzo przyjazny hotel, dbający o swoich gości. Miły i profesjonalny personel. Pokój codziennie dokładnie sprzątany w tym uzupełniane kosmetyki.Na wyposażeniu pokoju ręczniki na basen odpowiedniej wielkości i w dobrym stanie (spokojnie można pominąć pozycję w bagażu) i dodatkowe poduszki dla lubiących spać wysoko oraz b. wygodne materace. Jedyny minus pokoju to usytuowanie z widokiem z okna na ogród miejscowej posesji( byliśmy z Itaką). Bardzo czysto w całym hotelu, codziennie odkurzane powierzchnie dywanowe, myte kamienne posadzki i leżaki. W hotelu 2 baseny, wewnętrzny i zewnętrzny podgrzewany ( w maju temperatura wody 22 st.). Przy basenie zewnętrznym bar serwujący poza napojami lunche. Posiłki: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu bez zarzutu, smaczne i wystarczające, chociaż nie należy nastawiać się na dużą mnogość wyboru, poza deserami bo tych potrafi być ogromny wybór. Niemniej na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, polecam wyjątkowo smaczne bo ekstra świeże ryby, zawsze jeden lub dwa rodzaje były na kolację i śniadania na tarasie z przepięknym widokiem na ocean i Funchal. W hotelu jest również druga restauracja a!la carte - nie ocenię bo nie skorzystałam. Hotel położony na wzgórzu z przepięknym widokiem na cały Funchal. Do miasta i z powrotem kursuje co 30 min bezpłatny bus hotelowy. Niestety ostatni kurs powrotny do hotelu jest o godz. 18,15. Lubiący wieczorne spacery w okolicy hotelu nic ciekawego nie znajdą a do Funchal albo autobus miejski ( przystanek przy hotelu ) albo marsz w dół jakieś 30 do 40 min ( a powrót dość męcząco w górę). Na spacer można też zejść ok 20 min do hotelowej dzielnicy Lido ( usytuowanej ok 2 km od centrum Funchal), gdzie jest oświetlona promenada, restauracje, kawiarnie i tu chodzi się po płaskim. Najkrótsze zejście - po wyjściu z hotelu na drugą stronę ulicy i w dół ok 50 - 80 m a potem przy lewadzie w dół schodami i dalej w dół ulicą do Lido. Do większości atrakcji Madery można dojechać komunikacją lokalną: wzgórze Monte z ogrodem tropikalnym, ogród botaniczny, półwysep Św. Wawrzyńca, Santana, Porto Monitz czy klif Cabo Girao.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od frontu budynku głównego od drugiego piętra - widok na całe Funchal i ocean
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Ewa Ł
Zrecenzowano: 19 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo udany pobyt, miła obsługa, wygodny pokój, widok z okna na znaczną cześć Funchal. Śniadania dobre, codziennie kucharz robi jajecznicę na zamówienie. Do pokoju można zamówić czajnik za niewielką opłatą. Wynajęliśmy samochód z zwiedziliśmy cała wyspę. Pokój czteroosobowy- trochę mało mj Godny polecenia. Chętnie tu wrócimy... Żal wyjeżdżać..

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, wioletak2017
Zrecenzowano: 4 lutego 2019

Mieszkaliśmy w hotel w terminie 26.01.2019-02.02.2019. Wybrając hotel (na podstawie opinii i zdjęcie) myślałem, że będzie fajnie. Było D O S K O N A L E. Świetna obsługa (przesympatyczna i bardzo profesjonalna recepcja). Doskonała obsługa w restauracji. Gdy zabrakło na śniadaniu mleka bez laktozy następnego dnia rano poinformowano, że mleko już jest. Pyszne kolacje. Pokoje bardzo czyste. Kosmetyki zawsze dokładane. Niczego nie brakowało. Następny pobyt na Maderze będzie również w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Raczej nie polecałbym pokoju z przodu hotelu. Piękny widok ale głośno od ulicy.
Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, PanRobot9