Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Bardzo sympatyczny hotel. Wspaniały i bardzo pomocny personel, zróżnicowane śniadania, bardzo czysty i zadbany obiekt pomimo tego iż dość stary.Pokoje sprzątane każdego dnia bardzo dokładnie, super jakość wi fi, basen wystarczający. Za swoją cenę super oferta.Polecam serdecznie!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: W sumie wszystkie pokoje są ok.
Dziękujemy, Iza I
Zrecenzowano: 11 czerwca 2019

Plusy - polozenie blisko lokalnego centrum , bliskosc komunikacji , dobre WIFI , czyste , przestronne pokoje , serwis sprzatajacy codziennie , mila obsluga
Minusy - daleko od morza ( ok 500 m w dol , do sensownej plazy jakies 1, 5 km - ale to problem na calej Maderze) , odpadajace tynki na scianach , ogolny brod na korytarzach , dywany domagajace sie albo czyszczenia albo wymiany . Mimo zgloszonej prosby o oproznienie petow z kwietnika nikt tego nie zrobil . Minusem sa monotonne sniadania , co jest troche upierdliwe w przypadku dluzszego pobytu , ale sa expresy do kawy co nalezy uznac za duzy plus .
Polecam pokoj od ogrodu , zdecydowanie ciszej .
Ogolnie hotel jest ok , nie wiem jak w sezonie . Jak komus nie przeszkadza brod na korytarzach to polecam . No i trzeba pamietac ze za nie duze pieniadze uzyskuje sie calkiem znosne warunki .

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, piotru
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019

Jestem bardzo zadowolona z pobytu w tym hotelu i w grudniu zamierzam tam wrócić. W hotelu jest bardzo czysto, Panie pokojowe codziennie sprzątają pokój. Śniadania są przepyszne i codziennie można zjeść coś innego. Obsługa bardzo pomocna i uśmiechnięta. Kilka razy tygodniu można posłuchać muzyki na żywo organizowanej w hotelowym barze.Każdemu kto wybierze Maderę jako kierunek na wakacje bardzo polecam Hotel Jardin d'Ajuda. W odległości prawie 2km jest też przepiękna czarna plaża. Na przeciwko hotelu jest małe centrum handlowe z supermarketem, duża ilość restauracji i cudowny punkt widokowy na ocean.

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Wiktoria246
Zrecenzowano: 9 kwietnia 2019

Przyzwoity, czysty, niezłe śniadania, profesjonalna obsługa to główne atuty hotelu. Basen kryty oraz zewnętrzny, bezpłatny bus do centrum Funchal o wyznaczonych godzinach do dodatkowe atuty a reszta to atuty Madery.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepsze widoki w pokojach od ulicy, cisza w pokojach od basenu i ogrodu
Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, noeelektr K
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Bardzo średnio - w pokojach dziwny zapach i wilgoć. Aneks kuchenny i jego wyposażenie to jakaś kpina. Firanki i koce uplamione. W windzie zapach spalenizny, były przerwy w dostawie wody do pokoi. Cena nijak się ma do warunków. Jedyny plus to bezpłatny autobus, który kilka razy dziennie wozi mieszkańców do miasta i z powrotem oraz wewnętrzny basen i miła obsługa.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Joanna Z