Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Muzeum i sklep

Byłam z wycieczką prowadzoną przez przewodnika z Madery - Funchal pani Renata. Atrakcja godna... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
Podlaska
Białystok, Polska
Blandy's -great

Świetne wino, degustacja na miejscu. Ponadto można zwiedzić muzeum za 9 Euro, połaczone z... Przeczytaj więcej

Freedom444632
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 264)

Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Muzeum wina to świetna atrakcja! Pani opowiada wszystko bardzo dokładnie i skrupulatnie, odpowiada na wszystkie pytania. W środku pachnie przepiękne winem, a na końcu jest degustacja dwóch win. Cena za wejście to 6,50 €, a czas zwiedzania to około 1 godziny. Bardzo polecam! Najlepsze muzeum na Maderze! :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, 702balbinam
Zrecenzowano: 24 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Super polecam odwiedzić winiarnie a także poznać proces wytwarzania a także spróbować kilku rodzai winka :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Sylvia_731
Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019

byliśmy na degustacji, sa dwie w cenie wycieczki potem można dzieki wypitym kileiszkom wina uzyskac zniżkę 2,6 euro za wypity kieliszek (oczywiście trzeba zapłacic za degustację od 3 kieliszka)

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, aygor66
Zrecenzowano: 3 marca 2019

Jak ktoś nie lubi win wzmacnianych - niech idzie to na pewno polubi.Za 9,5 EUR godzinna wizyta w winiarni, przegląd tajników produkcji i historia rodziny Blandy - do dziś najbogatszych przedsiębiorców na wyspie i degustacja co najmniej dwu rodzajów madery ( a są dziesiątki). Angielskojęzyczne oprowadzenie "premium" w tygodniu o 10,30, 14,30 - trzeba to sobie zaplanować. Jeśli w porcie stoi wycieczkowiec raczej unikać bo może być tłok. Wizyta premium daje 20% zniżki na zakupy w sklepie i ceny stają się konkurencyjne wobec tego co trzeba zapłacić np. w marketach Pingo Doce. Co więcej - można zrobić zakupy i odebrać je przy wylocie na lotnisku - bardzo poręczna opcja bo 3 duże butelki wina w bagażu podręcznym są dozwolone.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
1  Dziękujemy, Maciej W
Zrecenzowano: 9 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Warto poświecić godzinę na wizytę w winiarni. W niewygórowaną cenę wliczone jest oprowadzenie z wyczerpującym wyjaśnieniem czym różnią się poszczególne typy Madery oraz degustacja 2 rodzajów wina. Na miejscu sklep gdzie warto się zaopatrzyć z racji 10% upustu . Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, achap1